Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők mit szólnátok egy...

Szülők mit szólnátok egy olyan kamaszhoz fiúhoz aki jó tanuló, (4.5), de cigizik, néha alkoholt is fogyaszt?

Figyelt kérdés
Illetve csajozik, mindig jár hozzá egy lány akivel szexelnek, de nem a barátnője.

2016. szept. 23. 18:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15 éves fiúról van szó.
2016. szept. 23. 18:14
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem orulnek ennek az eletvitelnek.
2016. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

A lány ribinek nézését nem kultiválnám, azaz vagy barátnő jön haza, vagy csak barát, de az otthonunk nem motel, ahová fel lehet hívogatni a dugópajti(ka)t. Remélem sikerül majd olyan értékrendet átadnom neki, hogy ilyen szinten nem akarna megalázni egy lányt sem, még akkor sem, ha a lány benne lenne.


A többi meg nagyjából oké, akármennyire gyerek, a testével azért hagynám rendelkezni. Viszont emiatt egy centtel sem kapna több zsebpénzt, ha elveri cigire, akkor az az ő baja.

2016. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mielőtt írnák az okosok: tudom, hogy másképp is meg lehet oldani a dugást, majd megoldja, tőlem a bokorban is csinálhatja, majd rájön, hogy úgy nem az igazi, és vagy felvállalja a lányt, vagy keres olyat, akit fel akar vállalni. Nem a szex ellen vagyok, hanem a családi fészek közönséges bordélyházzá alakítása ellen.
2016. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Az enyéim is ilyenek voltak. Csak a csajt nem engedtem hazahozni ebben a korban.
2016. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem is tudom. Ismerősöm a motorháztetőn adott a csajnak amit az apja észre vett. Mikor a csaj haza ment az apuka behívta a fiát és mondta neki, hogy fiam azért ezt nem kéne. Ha egyedül akarsz lenni a csajjal akkor vegyél anyádnak meg nekem mozijegyet és... Nem kell mondanom, hogy a szülők minden héten moziba jártak 😂 Szerintem nincs azzal semmi baj, remélhetőleg minden tud a védekezésről és probléma nem lesz. Inkább legyen a fiú rámenő srác mint tutyimutyi majd 20 évesen mert még nem élt szexuális életet. Jó tanuló, próbál menősködni a cigivel de igaza van itt a hozzászólóknak, hogy nem adnék rá pénzt neki.
2016. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit korai, de remelem tisztaba van a vedekezes fogalmaval.

A neha alkohol 1-2 sor hetente vagy mindennapos?

A cigit viszont szoszerint megetetnem.

2016. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Sosem jutna eszembe alkalmi dugópajtikat hazavinni. A cigizés undorító.
2016. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Borbás Gyula válasza:
82%
Szia! Nagy fiú vagy már,tudod, hogy ezek a dolgok mivel járnak.Ezekből csak a szex egészséges és örüljenek a szüleid,hogy otthon csinálod és remélem,hogy megfelelő védekezés mellett.A tüdőd egészsége és az agyad működése rád van bízva.Szerintem most kéne abbahagyni mert még nem vagy függő.De te tudod. Remélem jól döntesz,a haverokkal meg ne törődj,ez a te egészséged nem az övék. Szia.
2016. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
46%
Kizáró ok!
2016. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!