Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek/szólná...

Szülők! Ti mit tennétek/szólnátok ha a 16 éves fiatok az egyik lány "ismerősével" rendszeresen szexelne?

Figyelt kérdés
A fiam 16, a lány 15. Naponta járnak egymáshoz (vagy a fiam a lányhoz, vagy a lány hozzánk). A fiam azt mondja nincsenek együtt, csak barátok, szórakoznak.

2016. szept. 24. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Túl fiatalok hozzá. Főleg a 15 éves lány. Gyönyörű szülei lehetnek.
2016. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Mi ebben a rossz???? Nem zàrhatod be. Ha van is köztük valami...az sem baj. Szerintem. Ha ésszel csinàljàk. Azért valljuk be. 15-16 évesek màr som esetben szexelnek. Ez persze nem jelenti azt, hogy tutira ők is. Így volt ez régen is, így van most is. Szeintem.
2016. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Kamasz, el kell fogadni, tenni ellene semmit sem tudsz. Esetleg felhivnam a figyelmet az ovszer hasznalatara vagy akarmilyen mas fogamzasgatloera, illetve elmondanam a kovetkezmenyeit egy nem kivant terhessegnek s a ra harulo kotelessegekre ezzel kapcsolatban, ha eddig nem tettem volna meg.
2016. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Én rettegnék, hogy teherbe ejti a lányt. Annyira fiatal, hogy a lányt nem akarnám kitenni ennek, szóval a fiamat visszafognám!
2016. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Azért ne legyen már ennyire természetes, hogy 15-16 éves gyerekek szexkapcsolatban vannak érzelmek nélkül!

Nekik pont most kéne oltári szerelmesnek lenni!

Ha a kiscsajt teherbe ejti, és netán későn derül ki, akkor olyannal köti össze egy közös gyerek, akit nem is szeret. Márpedig 100% biztos védekezés nincs.

De nekem ez így sok(k) lenne, hogy a fiam ilyen szinten sekélyes érzelmileg. Azt hiszem, baromi gyorsan elbeszélgetnék vele!

2016. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

De te mégis honnan tudod,hogy szexelnek?

16 év alatt ennyi bizalmat sikerült kiépíteni kettőtök között?

Inkább örülj,hogy nem az utcán csavarog.

Én biztos,hogy nem csinálnék semmit,fiatalok,biztonságos helyen vannak és semmi rosszat nem csinálnak.

A védekezésről meg annyit,hogy ha a szülő foglalkozott 15-16 évig a gyerekével és nem csak abból álltak a beszélgetések,"hogy mi volt a suliban?"/"mit kérsz vacsorára?",akkor nem kell aggódni.

Ha viszont lusta voltál erről beszélni a gyerekkel egyenlő! félként(értsd. nem úgy,hogy majd én okos felnőtt elmondom 15 percben a hülye gyereknek a tutit a szexről meg az AIDS-ről),akkor imádkozz,hogy van annyi esze,hogy a megfelelő forrásokból tájékozódik.

2016. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát az én fiam inkább csavarogjon az utcán mint egy 15 éves kislányt kúrálgasson...
2016. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor inkább úgy mondom hogy nem biztos az érzelmeiben.

Felvilágosítva fel lett még 13 éves korában. Védekezésről is tud. És onnan tudom hogy elmondta nekem. Szólt hogy jön át a lány, és megkérdeztem hogy mit szoktok csinálni?

2016. szept. 24. 19:08
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
Amíg nem esik teherbe a kiscsaj addig minden rendben van.
2016. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%
Manapsag ez normalis. Ennyi idosen mar szexelnek es ha egyszer mar elkezdte abbahagyni nem fogja ezt elhiheted. Szoval nem tudsz mit tenni. Ha meg nem szexelt volna akkor az mas de ilyenkor mar keso szolni. Mar csak arrol gondoskodhatsz hogy a csaj ne legyen terhes
2016. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!