Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennél óvszert a hetedikes...

Vennél óvszert a hetedikes fiadnak?

Figyelt kérdés
Kiskora óta nem titkolózunk előtte, minden kérdésére válaszoltunk. Tudja hogy lesz a kisbaba, hogy mi történik a serdülőkorban a fiúkkal és a lányokkal. Viszont amikor én hetedikes voltam, emlékszem arra, hogy két osztálytársam szexelt, ezért úgy gondolom, hogyha nem is szeretném, hogy a fiam szexuális életet éljen ilyen korban, jobb a biztonság, és vennék neki egy csomag óvszert. A férjem szerint ez nem jó ötlet, mert így arra biztatnánk, hogy keressen magának valakit, akivel elhasználhatja... Viszont szerintem inkább legyen nála, minthogy összeálljon valakivel anélkül. Az sem baj, ha évek múlva használja (megnézem meddig áll el, mire lejár, veszek neki egy újabb csomaggal).
2016. szept. 30. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 13 éves korom óta volt a táskámban óvszer, és 4 évig nagyjából ennyi is volt a funkciója, hogy ott volt. Szerintem csak emiatt nem fog partnert keresni magának, hogy elhasználhassa. Viszont ha tombolnak a hormonok, akkor nem biztos hogy csak azért leállnak mert épp nincs óvszer nála.
2016. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
#9 Azért egy doboz guminak csöppet hosszabb a lejárati ideje, mint egy doboz tejnek...
2016. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább a zsebpénzét növelném meg egy kicsit és elmondanám egyszer, határozottan hogyha egyszer odáig jut, akkor mennyire fontos a védekezés. Ezzel szerintem nem bátorítanám semmire, de ő maga meg tudná venni.
2016. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiókos ötlet nem rossz.
2016. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is fiókos rendszer van, elmondták anyáék hol tartják, bármikor vehetek belőle, ha baj van azt mondták inkább szóljak, nem fognak lecseszni, vannak balesetek, de attól hogy 12 éves korom óta tudon hol az óvszer, még nem akartam elhasználni, ez olyan hülye hozzáállás, "ha van majd használni akarja" kés is van otthon mégse szúr le senkit.
2016. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az óvszert meg is kell tanulni használni. És meglehetősen drága. Nem is biztos, hogy merne venni. Az nem baj, ha ismerkedik vele, recskázásra is kiváló, nem kell utána takarítani.
2016. okt. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem így a kezébe adni gáz. Sztem ő is furcsán érezné magát.


De ha jól elmondod neki, hogy nem ciki venni/használni, meg miért kell használni, az jó.

2016. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!