Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit gondolnátok erről?

Szülők! Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Szülők!Ti mit gondolnátok akkor,hogyha a 6.-os lányotok egy 9.-es fiúval járna?

Tudom,ilyenkor mindenki azt mondja,hogyha szeretik egymást,akkor nem kell nagy dobra verni,meg stb...De,azért van egy kisebb korkülönbség,és kicsit aggódok,nehogy csalódjon a lányon az első szerelmében...



2016. okt. 13. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne aggódj, nem tiltanám meg mert csak rosszabb lesz, és ugyanúgy járnának tovább. Oké, nem örülnék neki, mert egy 6.os még csak kislány, egy 9.es meg már érettebb. És ha csalódik akkor mi van? Ezzel jár ez a kor, nem kell félteni, megoldja, majd jön másik
2016. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne tiltsd mert csak roszabb lesz. Na meg ha beleszolsz akkor meg benned csalódik. És ha csalódik a srácban az sem világ vége mert legalább tapasztalatot gyűjt a jövőbeli pasikhoz.
2016. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az első szerelemben az emberek 99% csalódik.
2016. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Azt gondolnám hogy a 12 éves lányom miért jár egyáltalán bárkivel is??? Ha van egy plátói szerelme az édes és normális. De ennél több ennyi idősen?
2016. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha már együtt vannak, hiába tiltanád. Nem örülnék neki, de próbálj meg a bizalmába férkőzni, érezze a lányod, hogy megbizhat benned és számíthat rád, így talán kikéri a véleményedet, tanácsot is adhadtsz neki és nem fajulnak el a dolgok.
2016. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
En 7.es voltam mikor az elso igazai szerelmemmel voltam o 9.es. Tok mindegy h mikor van ez egyszer ugyis csalodni fog en is nagyot csalodtam benne ha 8.os lettem volna akkor is...
2016. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi értelme megtiltani? 11.-esként egy 11.-el is csalódhat ugyanúgy tehát így nézve mindegy, de viszont 12 évesen nem olyan érett de még te sem tudhatod mint anya hogy valójában mit érez a fiú iránt mert lehet fiatal de a gondolkodása már lehet érett. Tiltani azért ne tiltsd mert akkor még jobban akarja ellened lázad tehát megutál extrém esetben depressziós lesz és lehet h droghoz is nyúl. Nem látom értelmét a tiltásnak főleg szerelem miatt, ha ezt tiltod nagyon rossz lesz az anya-lánya kapcsolat
2016. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!