Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves öcsémet megláttam...

12 éves öcsémet megláttam hogy maszturbált. Azóta szégyeli magát elöttem és nem id szól hozzám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Menj oda hozzá, beszélgess vele, és mond el neki, hogy semmi szégyellni való nincs ebben, hiszen teljesen természetes. Én legalábbis ezt tenném! Sok sikert.
2008. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy?

Ha fiú, beszélj vele és mondd neki, hogy minden fiú szokta csinálni, ne szégyellje, de máskor csinálja úgy hogy más ne lássa.


Ha lány vagy, hát akkor elhiszem, hogy kicsit szégyelli a dolgot. Ebben a korban én is szégyellős voltam, pedig nekem csak azt látta meg a nővérem reggel, hogy állt. Aztán megbeszéltük, hogy nem jön be úgy a szobámba hogy nem szól vagy kopog.

2008. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Az elözö válaszolonak irnám ezt, nálad a 12 éves öcsém az mit jelent???? Talán lány az öcséd?? Igy kezdödik a kérdés.
2008. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj vele. Mondd el, hogy téged nem zavart amit láttál és hogy ugyan úgy a szereted mint eddig. Probáld megnyugtatni, hogy nincs szégyelni valoja.
2008. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
utolsó előtti.. te idióta!! mielőtt leszólsz másokat tanulj meg olvasni és értelmezni az olvasottakat! a kérdés nem az volt h az öccse lány e vagy fiú hanem ő maga.. istenem
2008. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fiu vagyok
2008. nov. 4. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Majd elfelejti. Te se csinálj belőle ügyet, mert ebből nem kell, természetes dolog :)
2008. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
hívd be a szobádba és verd ki te is előtte ez segíteni fog és ő sem fogja magát szégyellni! és talán ezután közösen is csinálhatjátok vagy akár egymásnak;)
2008. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nyugtasd meg, hogy te is csinálod, eszébe ne jusson emiatt szégyenkezni. Nem kell bő lére ereszteni, nem kell pszihoterápia .
2009. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem menny oda az öcsédhez, finoman mondel neki hogy láttad,ne mond el a szüleidnek hogy mit láttál. Az öcsédnek mond el hogy természetes amit csinált, beszélj vele a témárol. Ha meg birod vele beszélni akkor sokkal nyíltabb is lessz feléd, és el fogja neked mondani még a titkait is.


Sok szerencsét!

2009. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!