Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tinik körében miért az a...

A tinik körében miért az a menő, aki iszok, cigizik? 18/F

Figyelt kérdés
én nem csinálok ilyet és látom hogy hülyének és félősnek néznek

2016. dec. 26. 13:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
iszik
2016. dec. 26. 13:47
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert még gyerekek és azt hiszik ha felnőtteset játszanak akkor menők
2016. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is ilyen voltam, meg a legtöbben ilyenek voltunk. Ittunk, cigiztünk, egyebet is kipróbáltunk, minden hülyeségbe nyakig benne voltunk, lógtunk a suliból, ezektől vagánynak, nagyfiúnak, nagylánynak éreztük magunkat. Volt egy olyan szájíze a dolognak hogy nem vagyok már gyerek, lázadok minden és mindenki ellen aki meg akarja mondani hogyan élhetem az életem.

Ez egy természetes folyamat, ahogy az ember felnő megkomolyodik és más lesz az értékrend. Már nem cigizek, nem iszok, nem tekergek. Középkorú vagyok és családom van. Ki ilyen, ki olyan kamaszként. Nekem 16 évesen a vagány srácok tetszettek, most felnőtt nőként már csak megmosolygom őket. Majd beérnek idővel ők is.

2016. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem sose volt ez a menő. Ezzel az erővel minden csöves alkoholistát menőnek lehetne nevezni.


Én kamaszként nem a szüleim, hanem a korosztályom ellen lázadtam. Röhejesenek tartottam a viselkedésüket. Csak azért is kilógtam a sorból: nem ittam, nem cigiztem, normálisan tanultam, nem követtem a divatot. Nekem így volt jó, ha furának tartanak. :)

Nem maradtam ki semmiből, voltak barátaim, kisebb-nagyobb szerelmek, bulik, jó poénok... régi szép idők!


Mai napig nem cigizek, inni csak mértékkel és ritkán (egy-két pohár bor társaságban), megmaradt pár kamaszkori barátság is. :)

Mind fiatalabbnak nézünk ki a korunknál. Megállapítottuk már párszor, hogy megérte. ;)

2016. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Hogy ki hány évesnek néz ki abban jókora szerepe van a genetikának, ahogy olvashattad én gyorsan éltem, mégis 22-23-nak néznek 30 évesen 2 gyerek és egy válás után.
2016. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Én 17 éves vagyok, imádok inni és bulizni, de nem ez az egyetlen dolog a világon. Rengeteg barátom, ismerősöm van, aki egyáltalán nem szeret inni,és én ezt tiszteletben tartom, velük tuti nem megyek kocsmába:D nem ettől lesz vki menő.
2016. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam berúgni, de szerintem nincs abban semmi rossz ha az ember iszik néha pár korty bort, vagy hasonlót.
2016. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
mert ez az az életkor amikor az embernek nincs más dolga mint mindent kipróbálni szórakozni bulizni.... Majd 10év múlva ilyesmire már kevés idő lesz.
2016. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

te az egyedi, bölcs és felelősségteljes kérdező. Sok olyan korodbeli van aki nem iszik. rossz emberekkel veszed körül magad. Ne általánosíts és magaddal foglalkozz ne pedig másokkal.

Vannak olyanok is akik néha elmennek iszogatni 1-1 sört, vagy táncolni egy szórakozóhelyre és mellette jól tanulnak. Nem ez fog valakit jó vagy rossz emberré tenni.

Persze van köztük aki azért iszik mert menő akar lenni, nincs önbizalma, kompenzálni akar. De te is ilyen vagy, csak ezt nem az alkohollal fejezed ki. Ennyi, hanem mondjuk gyakorin próbálod az igazad és ezzel az önbizalmad erősíteni

2016. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem ír hülyeséget a 9-es

Jobban jársz ha magaddal foglalkozol

2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!