Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lányom egy R33 nevű...

17 éves lányom egy R33 nevű helyre szeretne menni szilveszterkor. Ti hallottatok a helyről valamit? Biztonságos? Mennyire kulturált? Kik járnak oda? Elengednétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 01:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
most ha 14éves lenne megérteném a kérdést de 17 éves akkor már mit filózól itt? mindenesetre jó lány lehet ha ilyesmire MÉG "engedélyt" kér. Am nem járkálok sűrűn ilyen helyekre de menjen persze.
2016. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem csak, hogy hallottam, voltam is ott kiállítást megnyitni. Jó hely, nyugis.
2016. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Hogy jut haza? Csak mert taxit szerezni szilveszterkor elég nehéz. Mindenekelőtt ezt tisztáznám levele, mert azt nem engedném, hogy éjjel egyedül koricáljon. Soha nem lehet tudni mi történik. Sajnos nem egy 17-20 éves lány soha nem tért haza az éjszakai buliból, mert megerőszakolták és megölték. Lehet lepontozni, de ezek tények.

Két lányom is van. Nem tudommit fogok majd tenni ha eljön az ideje a buliknak. Egy tini nem méri fel a veszélyeket.

Én is kóricáltam egyedül éjszak 15 éve egy vidéki csöndes városkában és kétszer is kerültem olyan helyzetbe, amibe nem kellett volna. Isteni szerencs, hogy nem lett semmi bajom!

2016. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
azt beszéltük meg, hogy pont a közlekedés miatt ( meg szilveszterkor sok a részeg az utcán) reggel, már világosban jönne haza
2016. dec. 27. 09:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az r33-ban többféle buli van, nem egységes, hogy milyen színvonalú éppen egy buli, attól függ ki bérli ki.
2016. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5-ös: és milyen bulik vannak ott általában? Mondanál pár példát és hogy mit tudsz róluk? köszönöm
2016. dec. 27. 09:51
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen változó, hogy milyen bulik vannak, én voltam ott teljesen nyugis rock, alternativ koncerten is, csak pár ember volt, semmi veszélyes nem volt benne. Szilveszteri bulik viszont általában techno partik az r33-ban és oda nem szívesen engednék egy 17 évest, vagy legalábbis jobban örülnék ha normál szórakozóhelyre menne, ahol nincs drog. Egyébként nézd meg neten, h most milyen buli lesz, nekem nem nyitotta meg az oldalt, ha ilyen goa, psytrance, stb. van kiírva, akkor az egy drogos buli, lehet, hogy a lányod nem tép be, de nem a legjobb választás szerintem. Ja igen és hajnaltól, vagy reggeltől after party lesz délutánig, az arra való, hogy akikből még nem jött ki a drog, tudjanak hol táncolni, arra se menjen inkább a lányod.
2016. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy vagyok vele, hogy ha a megbízható baráti körével menne, akkor bárhova elengedném. Egyedül viszont nem szívesen, sehova sem.


Alakítsa ki a fix baráti körét, aztán csináljanak amit akarnak, de ne egyedül próbálkozzon haverkodni az éjszakában. A fiúkkal kapcsolatban is ezt gondolom, nem csak a lányok esetében.

2016. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem örülnék ha a lányom ilyen igénytelen bulikba járna.
2016. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

Ha megbízható kísérete lenne, olyan akit te is ismersz, akkor mindjárt más lenne, -- de nekem a helyedben az lennea gyanús, hogy mit keres a lányom szilveszterkor egy idegen helyen EGYEDÜL!!! Illetve, talán inkább olyan társasággal, akikről szerinte job, ha nem tudsz.


Vagy ha ugyebár semmi különös, akkor a lányod ugyebár azt se bánja, ha te is vele mész... Vagy van más, fontosabb dolgod? :D

2016. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!