Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is fura, ha egy...

Szerintetek is fura, ha egy 13 éves lány ezen problémázik?

Figyelt kérdés
Az a problémája, hogy az osztálytársainak már elkezdett nőni a cicije, van akinek már kifejezetten nagy, neki meg semmi. Nem akar szűk trikóban járni, mert úgy néz ki mint egy fiú, a többiek cikizik is miatta, fiúk kedvesebbek a többi lánnyal. Egyébként szép lány, de szeretne szép, csipkés melltartókat hordani, de nincs a mérete, hiszen teljesen lapos. Kis topot is csak azért hord, ha tesin át kell öltöznie. Ti elhiszitek, hogy ilyenért cikiznek valakit? Vagy miért aggasztja őt ennyire ez a téma?
2016. dec. 28. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne aggasztaná, amikor a csapból is az folyik, hogy a nagy mell a szép és minden celeb műmellet csináltat? Később talán rájön, hogy nem minden férfi kattan a nagy cicikre.
2016. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ilyen volt egyik volt osztalytarsam a licibe , most se tul nagy a melle , de a pasija szereti ugy amilyen :)
2016. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Igen,ilyenek a gyerekek.

Én úgy 15 éve voltam tini,akkor azért cikiztek egy lányt,mert nem kerek melle volt,hanem csúcsos...tehát csúnya...

Remélhetőleg hamar.kinövik,te meg támogasd! Mást nagyon nem tehetsz!

2016. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura! Érthető és igenis lehet probléma ez a számára! A gyerekek gonosz egy faj, ha valakinek nagy van azért csúfolják, ha nincs akkor azért!
2016. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kamasz. Egyáltalán nem fura, hogy ezen problémázik és simán el tudom képzelni, hogy poénkodnak rajta. Én még emlékszem nagyjából milyen volt 13 év körülinek lenni, ezerrel ment a serdülés, fiú-lány téma, ki kivel jár, ki kibe szerelmes, stb.
2016. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De annyira kislány még...ehhez is teljesen kislányosan áll. Ha masnak van neki is kell. Meg látja tesin, hogy mindenkinek szép melltartója van, ő is akar. Meg kerdezgeti, mivel lehet megsürgetni. Én meg mem tudok reagálni. Csak.mondom, hogy továbbra is egyen egészségesen, vegye be reggel a vitamint, mást nem tehet. Mi mást mondhatnék? Olyan nagyon mérges vagyok, hogy nem tudok segíteni!
2016. dec. 28. 16:38
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki mellplasztikát. Viccen kívül, mondd el neki, hogy nem attól lesz felnőtt, hogy nagy a melle és pasiból sem olyat kell választani, aki a külsőségek miatt szereti. Szép melltartót egyébként már nagyon pici 65/a méretben is lehet kapni, de 13 évesnek szerintem még felesleges, úgysem tudja kinek mutogatni. Vegyetek azért valamilyen szebb kivitelű, kényelmes, nem csipkés, topszerü melltartót, biztosan örülni fog neki.
2016. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura, hogy te mint a szülő ezt elbagatelizálod, "kineveted" érte. Szépen alapozod a bizalmat, később fájhat miatta a fejed.


A gyerekek kegyetlenek. 20+ éve is rendesen cikizték, bántották a később érőket.

2016. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem most voltam 13, de pontosan tudom hogy milyen rossz neki.

Engem is minden alkalommal megtaláltak a " menő lányok" ezzel. És persze bántó volt hogy a fiúknak sem tetszem ( nyilván azok a lányok voltak a fiúk kedveltjei akik már cicisek voltak)

Szomorú hogy te mint az anyja nem figyelsz oda az ő 'problémáira'

Pont emiatt lesznek komplexusai a lányodnak, hisz mêg te is kineveted.


Mond meg neki, hogy majd lesz neki is cicije. De ezt nem lehet sürgetni.

2016. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a te hozzaallasoddal van a baj. Nem kislany mar reg, hanem kamasz. Nem fura es nem nevetseges, hogy ezen "problemazik". Te nem voltal tini? Nem egyszeru korszak. Nekem 10 evesen mar egesz nagy melleim voltak, engem amiatt cikiztek. Ez mar csak igy megy. Es egyaltalan nem kislanyos olyan dolgot akarni, ami mindenkinek van, csak neki nincs. Szerintem normalis, hogy zavarja, plane, ha bantjak miatta. Neki most ez a legnagyobb problemaja kb, ne bagatelizald el, hanem hallgasd meg es biztasd, allj melle. Azzal nem segitesz rajta, ha csak legyintesz egyet, hogy "ugyan mar, ez milyen butasag".
2016. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!