Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális ez a viselkedés a kamasz fiamtól?

Figyelt kérdés
Nyár óta nézi a "The Walking Dead" nevű sorozatot. Nagy megszálottja lett. Mostanság egyre gyakrabban olvasgat a zombikról , ÉS "gyakorol" a zombiapokalipszisre.. ez alatt értem azt,hogy a konyhából a késeket hordja ki a garázsba és ott minden féle dolgot szúrkál,meg csapdákat próbál csinálni.. Csak szerintem nem jó dolog ez ? Valaki van esetleg hasonló helyzetben? 13 éves fiú egyébként. Próbáltam neki elmagyarázni ,hogy nagyon kicsi a valószínűsége egy zombiapokalipszisnek ,de nem érti meg. Ti mit tennétek a helyemben?
2016. dec. 29. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Én is ilyen voltam lány létemre :)

Szerintem normális, bár így felnőttként semmi sem tűnik normálisnak a kamaszoknál. :)

2016. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam rá ,kinövi ? Félek ,hogy közben magát sebesíti meg,vagy a sorozat agresszív viselkedést vált ki belőle, és később talán elfajulnak a dolgok ,és a sorozat által tanult "tudását" más embereken próbálja ki...
2016. dec. 29. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Én is lopkodtam a késeket, célba dobni tanultam. :)

Jaj mennyi hülyeségem volt nekem is :D

Csatlakozz hozzá, csináljátok együtt a bunkert, jó móka :)

(nekem is volt bungim :)))

2016. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Hagy békén majd kinövi. Jobb mintha szabadidejében drogozna.
2016. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Az a nem normális, hogy hagyod, hogy egy 13 éves kisfiú walking deadet nézzen. Nem véletlenül korhatáros. Kitudja mit művel, ha nagyon beleéli magát...
2016. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy normalis ez a viselkedes... Ijeszto.
2016. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem azért de ennyi idősen elkéne már neki tudni különíteni a mesét a valóságtól. Valahogy elkéne neki magyarázni, hogy ami abban a sorozatban megy az kitaláció és nincs ilyen a való világban.

Bár emlékszem, mikor kilencedikes voltam néhány osztálytársam azon kezdett el vitatkozni, vagy egy órán át, hogy milyen lesz a zombiapokalipszis, és ők 15-16 évesek voltak. 😃

2016. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

https://www.youtube.com/watch?v=0xxGkLxYEcQ


Tessék megnézni, kedves szülők, hogy mit nézettek a gyerekeitekkel!


Én imádom a sorozatot, de még felnőttként is megvisel. Bár egy 13 éves úgysem érti a lényegét, ő csak a zombikat és az öldöklést látja benne.

2016. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Egy 13 évesnek marhára nem kellene néznie!!!! Az a nem normális hogy hagyod neki!
2016. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem normális a viselkedése. És pont azért nem nézhetné ennyi idősen ezt a filmet, mert még nem képes feldolgozni a látottakat.

Akár azért is csinálhatja ezt, mert valóban pánikol, hogy zombik jönnek majd, és a többi, tehát egyáltalán nem szerepjáték, amit csinál, hanem stresszel a gyerek, és a félelmeit próbálja feldolgozni.


Nem marad le semmiről, ha gyerekként nem nézheti a divatos sorozatokat, meg időben elmegy aludni...


Elhiszem, hogy most marha nagy divat lett a liberális nevelés, de akkor meg ne csodálkozz, ha a gyereked idegbeteg lesz 16 évesen, vagy nem tudsz már neki parancsolni.

2016. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!