Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket milyen időközönként...

Titeket milyen időközönként engednek fodrászhoz a szüleitek?

Figyelt kérdés
Én már több, mint egy éve nem voltam, de hosdzú hajam, úgyhogy valahogy elviselem. Eddig se nagyon engedtek, mert szerintük így szép. Töredezett és amúgy sem ártana időközönként vágatni belőle, de ezt ők nem értik. Ki vagyok szolgáltatva nekik.
2017. jan. 8. 08:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

Fogsz egy ollót és levágod. YouTube-on millió meg egy tutorial van hozzá. Légy kreatív! Pár centi vágásához még csak tehetség sem kell.


Egyébként gyerekként egyáltalán nem jár(hat)tam fodrászhoz, mert nem volt pénz rá, anyukám vágta. Kamaszként dolgoztam, de másra kellett. Csak a tablófotó és a szalagtűző előtt látott fodrász.

Nem olyan rég volt.

2017. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom a hátközépig érő hajamat levágni, ráadásul túl dús, ezért formára is kellene vágni.
2017. jan. 8. 09:18
 3/24 A kérdező kommentje:
A fiú tesómat járatják, csak engem nem, mert ő mégsem járhat hosszú hajjal.
2017. jan. 8. 09:20
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Kifogás. Combközépig érő hajam is volt, azt is le tudtam vágni. Extra dús is.
2017. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%

Azt ne mond, hogy nem bírod levágni a hajad pl e videó alapján:


https://www.youtube.com/watch?v=LakVQeznBJk


ehhez nem kell se fodrásznak se agysebésznek lenni. csak egy olló kell és 1 vagy 2 hajgumi.

egyébként én növeszteni szeretném a hajam, de a fodrászok nem jól vágják a hajam. mindig össze-vissza kaszabolják és egy ideje már ez alapján vágom a hajam otthon.


Egyébként én se jártam valami húú de gyakran fodrászhoz.

2017. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ehhez külön fodrászolló kell? A végén meg szerintem tépő ollót használ.

Nem tűnik nehéznek, de körömvágó ollóval neki merjek állni?

Egyébként szerintem a spéci ollókat sem venné meg anya.

2017. jan. 8. 09:39
 7/24 anonim ***** válasza:
21%

Nem kell hozzá semmilyen spéci olló. Egyszerű papírvágó vagy konyhai olló nem hiszem el, hogy nincs otthon.

körömvágóval azért ne állj neki. A végén meg a puhítást elhagyhatod. legalábbis nekem jobban tetszik a hajam puhítás nélkül.

2017. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy már az legyen a normális, hogy magának kell vágnia a haját.


Én jártam zsebpénzből is fodrászhoz ill. a szüleim is fizették amíg tanultam.

Ha nem festeted (nekem az jött le hogy nem), akkor kb. 4-5-6 havonta járnék a féloldalas frufrumat megigazítani, a végéből évente vagy kétévente vagyok hajlandó vágatni csak.

Festést régen otthon intéztem, általában barátnőm festette vagy anyukám (ugyanazzal a festékkel,mint a fodrász, fodrászboltban veszem, nem Palette meg hasonlók...), csak vágáskor festette a fodrász ugyanazzal, de meguntam a kádba hajolgatást, most már inkább fodrászhoz megyek mindig.

2017. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy nem normális, de ha nem engedik a szülei, akkor muszáj feltalálnia magát.
2017. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés! Ha lépcsőzetesre volt vágva a hajam, most leginkább már összevissza van, akkor is így kell levágni? És ha borotvával ritkítanám, azt is láttam egy videóban. Sajnos nagyon ügyetlen vagyok, lehet jobb lesz így hagyni.

A tarkótokon lévő babhajat jogyan tudnám magamnak, hogy szép legyen?

2017. jan. 8. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!