Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 161 cm az normális magasság...

161 cm az normális magasság egy 13 éves ( mindjárt 14) fiúnál?

Figyelt kérdés
Csak mert az osztályban a srácok 170 felett vannak. Egy van aki akkora mint én.
2010. máj. 4. 18:48
1 2
 1/15 anonim válasza:

én 174 körül vagyok. csak 14 múltam :D


Az osztályomban én vagyok a 4. vagy 5. legmagasabb a 14 fiúból.


szal no para ;D

2010. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, nem 20. Inkább az osztálytársaidnak kéne kérdezniük, hogy normális-e ez a magasság ilyen korban. A magasság olyan dolog, ami totálisan egyénfüggő. Mindenkinél más. Nincs olyan, hogy megfelelő vagy nem megfelelő. Nem megfelelőnek akkor mondhatnánk, ha törpe növésű lennél, de a mostani magasságod nem mondható annak.

Ahogy majd kamaszodsz, benne van a pakliban, hogy szépen megnyúlsz, lehet, hogy a 170-et fogod verdesni.

Nem vagy apró növésű, szóval nyugodj meg, rendben? És emiatt ne legyen komplexusod. Teljesen rendben vagy. Jó, hogy feltűnik ennyi, ilyen magas osztálytárs között, hogy alacsonyabb(ak) vagy(tok). Ettől nem vagy se félember, se kevesebb náluk, azért mert ők létrák.

L/18

2010. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

18-20 éves korodig minden esélyed megvan rá, hogy nagyobbra nőj. Szerintem ne aggódj, állj ki az esőbe meg ilyesmik :)

Viccet félretéve, az átlagtól kb 15 centire maradsz el.

Én 17 éves koromban 10 centit nőttem egy év alatt anno.


(24/L)

2010. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szüleid mekkorák??mert ha ők is picik,ne nagyon számíts már túl nagy növésre.ha ők magasak,akkor viszont hamarosan te is megnősz.öcsém 8.-ba még a legkisebb fiú volt,160 cm,majd most,10.-be 182:)hirtelen nőtt rengeteget.lehet hogy veled is ez lesz.20/L
2010. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az én szüleim közepes növésűek
2010. máj. 4. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Alacsony,olyan 168-173 körül kellene lenned,de minden másban normálisan fejlődsz?-csak azért mert a kisnövésűekl gyakran később fejlődnek
2010. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nyugi drága, még így is magasabb vagy mint én, a 160at alig érem el... viszont én már 21 éves vagyok, úgyhogy ez változni már nem fog. Ez van, sose leszek model.


Most fogsz majd elkezdenin nőni, ettől nem kell tartani :)

Egy jó 10 cm-t szerintem még biztosan.


21/L

2010. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te majd most kezdesz el kb nőni. Én meg lány vagyok, és 13 [tegnap pont 2 hónapja töltöttem be], és 163 cm, pedig a lányok köztudottan előbb érnek :D
2010. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy,de van még időd.Lehet kicsit később fogsz belehúzni.

Minden másban úgy fejlődsz mint a többiek egyébként?

2010. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én 13 éves vagyok, 165 centi, de viszont lány.

Az osztályomban van 2-3 fiú aki kisebb nálam.. pedig én sem számítok magasnak, sőt.. a lányok fele nagyban lehagy.

De ez teljesen más, mivel a fiúk egyébként is késbőbb érnek (vagyis állítólag) de én már 12 évesen is láttam már "kész férfit".. persze belülről még egy 5 éves .. -.-"

2010. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!