Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért baj, hogy közel a...

Miért baj, hogy közel a 18-hoz váltottam a "farmer-pólós" lányból?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak, hogy megváltoztam.

17 éves lány vagyok, eddig inkább a kényelmes, sportos vonalat követtem, minimálisan sminkeltem csak, a reggeli készülődésem nagyon max. fél óra volt. De most váltottam és inkább nőiesebben öltözködöm, reggelente kicsit komolyabban sminkelek, csináltatom a körmeimet is, a hajamból is vágattam, befestettem.


De mindenki mondja, mennyire más lettem és hogy rám sem ismernek már. Persze, hogy változok kamaszként, hiszen senki sem marad olyan, mint amilyen 16-17 éves korában volt... Ezt miért nehéz elfogadni?


2017. jan. 9. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
A nagy váltás furcsa. 35 vagyok, de tök ugyanazokat a ruhákat hordom, mint 20 éve lényegében, sminkelni se szoktam, egyedül a frizurám változott, a sima lófarok már nem állt jól.
2017. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Neked miért baj, hogy ezt észre veszik?
2017. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem baj, miért lenne baj?
2017. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális.
2017. jan. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen,nagy változás,természetes a reakció. Majd hozzászoknak:)
2017. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!