Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Elfogadnátok a...

Anyukák! Elfogadnátok a középiskolás lányotoktól, hogy inkább leszbikus hajlamai vannak, s nem akar fiú udvarlót?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 19:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
93%
Persze, hisz az én tulajdon gyerekemről van szó, akit 9 hónapig hordtam a szívem alatt, és egészen pici korától a középsuliig gondoskodtam róla, tehát szeretem.. És ezt a rengeteg törődést nem tudná befolyásolni pusztán az, hogy melyik nemhez vonzódik.. A fő az, hogy boldog legyen :)
2017. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Lány gyereknek elnézném. Attól mindegy az unoka. Úgysem az apja nevét adja tovább, hanem másik családba házasodik be.
2017. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Mi változik ettől?
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2017. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Persze.
2017. jan. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Mért mi mást tehetnél? Kitagadod? Erőlteted hogy fiúkkal is kezdjen? Ugye hogy nem.

Egyébként valószínűleg még ő sem tudja mit akar, próbálgatja szárnyait. Mostanában elég nagy divat a "leszbizés", bulikon lányok egymással csókolózása és ilyesmi.

Szóval az is lehet hogy ez csak egy fura hóbort még, jó hecc, de az is, hogy tényleg leszbikus lesz a lányod.

2017. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Hát, kényszerrel befolyásolni nem igazán tudod. Max rávenni, hogy válasszon magának fiút, ha majd lesz mégis, aki tetszik neki.
2017. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Mondjuk ha emiatt nem lesz gyereke, és neked nem lesz unokád, míg másnak lesz, stb., akkor azért elég kellemetlen lehet neked. Ha lát egy fiút, aki tetszik neki, akkor inkább válassza azt a fiút!
2017. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudjátok, támogatom mindenben, de azért az unoka se lenne rossz.
2017. jan. 14. 16:18
 10/19 A kérdező kommentje:

A családban nálatok volt már ilyen bejelentés?

Mert csak néhányan nagyon okosak itt.

2017. jan. 14. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!