Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti is így vagytok...

Kamaszok! Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval régebben egy csomó mesét néztem, és nagyon élveztem őket. És amikor most így 15 éves fejjel újranézem meg őket, folyton olyanok járnak a fejemben, hogy:


"Úristen, ez mennyire túl van játszva!"


"Szentséges isten, ez milyen idétlenül van ábrázolva!".


"Te jó ég, ez annyira kiszámítható volt, hogy ha most látnám először, akkor is rájöttem volna előre!"



Emellett olyan dolgokat is észreveszek, amiket kiskoromban egyáltalán nem figyeltem meg, pl. "ez a ruha tök ribis" "ez a csaj nagyon kéreti magát meg játssza az agyát" "ez a részlet olyan bénán romantikus, hogy már csak röhögni lehet rajta".



Persze, nosztalgikus élményt nyújt, meg a barátnőmmel folyton kommentáljuk a nevetséges részeket - van belőlük jó pár :D - és jókat röhögünk rajta, de el sem tudom képzelni, hogy gyerekként hogy élhettem bele magamat ilyen nyálas, kiszámítható, béna sztorikba, és hogy mennyire komolyan vettem őket. Durva :D Hiába, kinőttem már az ilyenekből... vagy legalábbis minden, amit gyerekként láttam, most új értelmet nyer. Furcsa belegondolni, hogy végülis véget ért a fíling meg minden, amit a gyerekkoromnak neveztem.



kortársaim! Ti is így vagytok ezzel?


2017. jan. 13. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy gyerekként ez meg az ? 15 éves is gyerek. Hiába hiszed magad másnak.
2017. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor kisgyerekként. 5-10 éve.
2017. jan. 13. 16:27
 3/8 anonim válasza:
Nos, én a régen nézett filmeket pontosan ezért nem nézem újra :D Amúgy nekem édesanyám van így A Tenkes kapitánya című filmmel kapcsolatban!! Sokat mondta, hogy régen én ezt mennyire szerettem, de manapság már csak a fejemet fogom, hogy hogy imádhattam! Úgyhogy nem csak a kamaszok vannak ezzel így...
2017. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ujabb 5-10 ev mulva meg megint szeretni fogjatok. Ilyen ez. En is igy vagyok/voltam a spongyabobbal meg hasonlokkal. Aztan most igy 20 fele meg megint szeretem, es a barataim is. :)
2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
17 éves vagyok, és én abszolút imádom a meséket, főleg a Disney amiért odavagyok. Nem érzem azt, amit te leírtál.
2017. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor 15 évesen nagylánynak gondoltam magam, akkor én is így éreztem, mint te. Most 20 évesen megint imádom a régi meséket, amiket szerettem kicsiként. :)
2017. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Én is 15 vagyok, de pont, hogy imádom a meséket, főleg én is a Disneyseket. Van, amit kiskoromban nem is mertem megnézni (Hófehérke, Csipkerózsika), de most viszont tetszenek és van, amit kicsiként is imádtam (Kis hableány) és most is szívesen megnézem.

Például Jégvarázson képes vagyok bőgni. A Vaianát megnéztem az egyik osztálytársammal a moziban - ő is imádja a meséket.

Ha sorozat jellegűre gondolsz, az más. Pl a Cliffordot kicsiként imádtam, ma nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Aranyos, de nem érint meg.

Nekem az ilyen irritáló animációval készült, tényleg nagyon ratyi mesék nem jönnek be, de azokat meg kisebb koromban sem néztem meg.

2017. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ez teljes mértékben embertől/személytől függ.

Csomóan felnőtt korukban is pl.:Disney mesék nézésével töltik napjukat, de mint ahogy te is leírtad valakit már ilyen korban untat.Én személy szerint imádom őket, de nem vagyuk egyformák :)

2017. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!