Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 30-40-esek! Titeket tiltottak...

30-40-esek! Titeket tiltottak gyerekkoromban valamitől a szüleitől?

Figyelt kérdés
A mostani gyerekeket tiltani kell a telefontól, tv-től, tablettől, x-boxtól és minden elektronikai eszköztől.Többnyire étkek a dolgok kötik le őket. Nem a szabadban való játék és mozgás köti le őket...
2017. jan. 13. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy elnézem, téged a nyelvtan könyvtől tiltottak.
2017. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Bizonyos sportokat nem próbálhattunk ki sem.pl lovaglás, kajakozás

De alapvetően mindenben támogattak.korcsolyázás, néptánc, ilyen olyan szakkörök, autovezetés, modellkedés, varrás, magánórák a sulihoz, számitogépes játékok, barbibaba, stb


Inkább a srácoktol tiltottak.mindenkit elleneztek, házba senki nem jöhetett be, nem járhattunk szórakozni, a telefont is kihúzták, elvertek, ha későn értünk haza.semmi értelme nem volt, a szemét pasiktól így sem mentettek meg.

2017. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1#-es. A telefonom sajnos automatikusan javìt. Nem hinném, hogy rossz a helyesìrásom. Viszont jó ember ismerő vagyok, ha érted mire gondolok...
2017. jan. 13. 19:09
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
jó tanuló voltam,így csak a fiuktól próbáltak,de cseles voltam
2017. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Engem a szabadban való játéktól tiltottak, ha meleg volt, azért, ha hideg volt, azért, ha fújt a szél, azért. Mindig volt valami. Azt szerették, ha leülök egy sarokba olvasni...
2017. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
31 leszek hamarosan, engem nem! De nem is csináltunk semmi olyat, amit nekik nem kellett volna megtudniuk. Bizalom, mindkét részről és persze tisztelet, akkor még volt ilyen!!!
2017. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Tiltottak a kutyaszar evéstől, a szomszéd kertjébe bemászástól és apám szerszámainak szétpakolásától.
2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
A kettes válaszolót sajnálom.
2017. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekként nem kellett tiltani, tisztában voltam vele mit szabad és mit nem. Telefon és egyéb kütyük nem voltak, sem mesecsatorna. Kamaszként már voltak gondok, sehová sem engedtek és hozzám sem jöhetett csak a legjobb barátnőm, fiú nem. De alkalmazkodtam a szigorhoz és iskola helyett máshová jártam.
2017. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Azok a szülők akik megtiltják hogy a lányukhoz fiú menjen, milyen megfontolásból teszik?
2017. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!