Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szálnak rám? Lent

Miért szálnak rám? Lent

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim egyik naprol a másikra csak elkezték mondani,hogy bejövök a masik o.tarsamnak és hogy szerelmes pár stb. Ez eleinte nem is zavart csak egyre durvabbak ram szalnak csufolnak azefojamtarsainknak is ilyeneket beszelnek es nem hagynak békén miert van ez? A válaszokért köszi
2017. jan. 17. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a jó édes anyukájuk nem nevelte meg őket.

Ne foglalkozz velük;, engedd el a füled mellett.

Ha látják, hogy nem tudnak vele idegesíteni, egy idő után abba hagyják ;)

2017. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ majd megprobalom csak az a gond hogy ugye többen vannak és nem tudok tul sok mindent beszolni nekik h haggyanak mar
2017. jan. 17. 17:48
 3/9 anonim válasza:
100%
Feltekenyek.
2017. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alsos vagy? Mert ha nem, akkor eleg eretlenul viselkednek az osztalytarsaid. Ez nekik szegyen, nem neked.
2017. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell beszólni semmit.

De, ha nagyon be szeretnél szólni, mond azt, hogy az irigység csúnya betegség.

Vagy azt, hogy : legalább én megtehetem.

Vagy valami ilyesmit. Ha osztálytàrsad lennék, én úgy kiosztanám őket, hogy elmenne a kedvük a szekàlàstól.

2017. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hetedikesek vagyunk igen én is tudom hogy nagyon gyerekesek és bunkóskodók



Köszia a válaszokat megporbálom elereszteni a fülem mellet

2017. jan. 18. 06:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert hülyék, alsóban engem is folyton azzal cseszegettek hogy fúúúúú biztos szerelmesek vagyunk az egyik sráccal (mellettem ült és jóban voltunk) folyton kaptuk az ívet ha valamit együtt csináltunk hogy "fúúúúúú randiztok?" meg a "két szerelmes pááár..."... mondjuk középsuli alatt újra találkoztunk és 4 és fél éve járunk szóval igazuk volt na de akkor is... :D

Most kérdezd meg őket hogy szerintük az miért csúfolás az hogy szerintük szerelmes vagy valakibe? Vagy beszélj össze a "kiszemelteddel" és ha ő is benne játszatok el valami dramatikus tányérdobálós szakítást :D

2017. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazábol epp ez nekem a gyerek nem tetszik de elvileg en "tetszek neki",de mar mondtam is nekik,hogy más tetsziknigaz most mar nem nagyon mondogatják.
2017. jan. 21. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
velem is ezt csinálták munkatársaim és itt huszon éves emberekről beszélünk... egyszerűen sz**rd le, mert mivan ha valakinek tetszik valaki? semmi. amúgy valószínűleg aki piszkál ezzel annak tetszel
2017. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!