Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem tud titkot tartani...

Miért nem tud titkot tartani az osztálytársnőm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy inkább a lányokhoz vonzódom, s elmondtam a legjobb barátnőmnek, ő kikotyogta. Többen tudják már, pedig mondtam neki, hogy nem mondja el, de hát :$. Egyszerűen nem bízhatok benne. (*-*) Utálatos.
2017. jan. 18. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem tud titkot tartani, mert nem igazi barátnő.

Az ilyennel nem kéne még szóba állni sem.

Egy igazi barátnő soha semmilyen körülmények között nem kotyogja ki más titkait

2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig bíztam benne!
2017. jan. 18. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
És ha tudják, hogy leszbikus vagy? Ma már ez nem számít cikinek. Én azt vettem észre, hogy aki felvállalja önmagát, akkor a többi lány tiszteli ezért.
2017. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Majd megtanulod, a titok addig titok, míg csak te tudod.
2017. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyannak mondanád el, aki nem beszélget senkivel, akkor most nem tudná senki.
2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%

Na figyelj! :)

Keress magadnak egy olyan barátot akivel úgy tudsz beszélgetni, hogy nem félsz attól, hogy véletlenül kikotyogná. Ha meg egyébként is már többször(?) előfordult már, akkor nem kell neki elmondani SEMMIT. Mert, egy ilyen "barátnő" a bolhából is elefántot tud csinálni, hidd el tapasztalatból beszélek. Hiába osztálytársad, ne szólj hozzá kerüld el. Lehet egyedül leszel, de kit érdekel? Én is egyedül voltam míg nem jött oda hozzám egy Fiú (!) hogy ő is egyedül van az osztályban, beszélgessünk. Tök jóba vagyok vele, szinte legjobb barátok vagyunk. Szóval lényeg a lényeg, Kerüld el őt olyan messziről amilyen messziről csak tudod, és ez tartozik az ő többi kis barátnőjére is , mert valószínűleg nekik mondta el először., Nem tudom hogy hány éves vagy, de ez a viselkedés alsó tagozatos viselkedésre vall, ha te ennél többnek érzed magad akkor egyszerűen szard le őket :D Még akkor is ha a LEGJOBB BARÁTNŐD VOLT, és te hittél benne :)


*Új téma*


És akkor mi van ha leszbikus vagy, nem tetszik nekik, vagy mi? Ha másból nem is, látszik hogy ők se igazi barátok, mert nem tudnak mást csinálni csak rajtad csámcsogni...


Bocsi ha kicsit durvább hangnemű lett, nem állt szándékomban bárkit bárminemű szóval megilletni. :) 15/L

2017. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem barátnő, csak egy buta kislány.
2017. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!