Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A gyereketek kocsival...

Szülők! A gyereketek kocsival jár suliba? Engdeditek neki?

Figyelt kérdés
a benzint ti fizetitek?

2017. jan. 19. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem, busszal jár, mint a többiek. A bérletét fizetem, 1200 forint 15 km-re.

Most számold ki, hogy ez kocsival mennyi lenne!

Szerencsére nem is akar kocsival bejárni, így is adunk neki lehetőséget, hogy gyakorolja a vezetést.

2017. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja értem
2017. jan. 19. 15:05
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy engedném! Tudtommal benzinre nincs diákkedvezmény. Egyébként milyen kocsival akar járni? A tiéddel? És, ha neked nap közben el kell menned valahova kocsival? Vagy van sajátja? Az meg egy középiskolásnak honnan és miért?
2017. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Busszal jár, miért járna kocsival? Mondjuk nem is akar, de ha jár,a természetesen ő fizetné a benzint, mivel ő akarja használni.
2017. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan még nem sulis a fiunk, de mi szinte mindenhova kocsival járunk.

Az oviba sem saját kocsival jár, mi visszük.

Szerintem suliban is így lesz. Munkába menet elviszi valamelyikünk, majd délután hozzuk. Vagy buszozik.

Kocsija, jogsija akkor lesz, ha összegyűjti rá a pénzt. Max a felét fogjuk finanszírozni. Akkor járhat kocsival.

2017. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem még nincsen meg a jogsim, de már nincsen sok hátra. Egy kocsink van, saját kocsim pedig max. akkor lesz, ha veszek magamnak. Reggelente együtt járunk dolgozni, suliba és bizonyos napokon együtt is végzünk, úgyhogy ilyenkor elképzelhetőnek tartom, hogy nálam legyen a kocsi. Én egész nap a suliban vagyok, a szüleim dolgoznak, szóval napközben senkinek nincs szüksége a kocsira, tehát ilyen szempontból mindegy, hogy kinél van. Amúgy nekem sok ismerősöm van, aki kocsival jár iskolába, bár inkább olyanok, akiknél több autó is van a családban vagy van saját autójuk.
2017. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem, gyalog.
2017. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
62%

Én kocsival járok már 1 éve. Sokkal kényelmesebb, mint fagyoskodva várni a buszt.

A szüleim fizetik a benzint.

2017. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Én gyalog vagy vonattal jártam mindig.
2017. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Engedem majd,saját autó,saját benzin vásárlás. Egyautonk van,nem lesz több,nem veszünk nekik. Apjuk viszi őket majd,ahogy engem is. Vagy buszoznak...
2017. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!