Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallottatok már olyan szexuáli...

Hallottatok már olyan szexuális zaklatásról, amikor a nagymama zaklatta a lány unokáját?

Figyelt kérdés

Amit most itt leírok, soha senkinek nem mondtam el. Még mindig nem tudom, hogy kb. 12-13 éves koromban a nagymamám csak megalázni akart-e, vagy szexuálisan zaklatott.

Annak idején nagyon félénk, visszahúzódó, kimondottan sovány, gátlásos kislány voltam. Édesanyám erőltette, hogy sok időt töltsük a faluban, a nagymamám házában. Egyszerűen, szeretett kertészkedni, falun lenni (mi panel lakásban laktunk).

Kb. 12 éves koromban történt először az hogy, amikor pl. a házban az előszobában elmentünk egymás mellett én és a nagymamám, ő - a két ujját - elől, vagy hátul, a lábaim közé nyomta, és közben vigyorgott. Ez egyre gyakoribb dolog volt, ezért már nagyon undorodtam tőle, kerültem, menekültem. Ha lehetősége volt megpuszilni az arcomat (pl. születésnap, vagy hasonló), nem csak megpuszilt, hanem - szó szerint megnyalta az arcomat, majd kinevetett, amikor látta, hogy én undorodva törlöm az arcomról a nyálát.

Este, TV nézés közben, az oldalamon feküdtem a kanapén. Ha ezt meglátta, mindig igyekezett ugyanarra a kanapéra ülni, a lábamhoz. Úgy tett, mintha az egyik kezére támaszkodna, ezt a kezét a fenekem közelébe tette a kanapéra. Amikor a szüleim kimentek a szobából, látszólag véletlenül "megcsúszott" a keze a kanapén, és ismét a két úját nyomta a fenekemhez.

Az édesanyámtól nem kérhettem annak idején segítséget. Sajnos, nagyon buta asszony, és istenként tisztelte a nagymamámat, soha nem mert szembeállni vele. Mindössze egyszer mondtam el neki, hogy -a nagymamám fogdos. Erre ő rémülten nézett rám, és megparancsolta, hogy "ilyent" soha ne mondjak senkinek a nagymamámról, mert "mit szólnak az iskolában, meg a rokonok"?

Szóval, neki csak az volt fontos, hogy "mit szólnak" az emberek...

Számomra még valami bizonyítja azt, hogy a nagymamámmal valami nem volt rendben. Annak idején a falun, olyan házban, ahol bent nem volt WC, amikor kint nagyon hideg volt, a házban, a billiben intéztük a "kis WC"-t. Ez annak idején gyakori dolog volt. Nekem viszont ekkor sem volt nyugalmam, mert a nagymamám mindent megtett, hogy ilyenkor is zaklasson. Megpróbált meglesni, mert az ajtón üveg volt, és rajta szinte átlátszó függöny. Az arcát, kíváncsi tekintetét, szinte mindig észre vettem a függöny mögött. Gyakran megpróbálta hirtelen kinyitni az ajtót, és közben úgy tett, mintha ez véletlen lenne. Szerencsére, mindig bezártam az ajtót.

Nekem mindez furcsa, mert amikor ezek a dolgok történtek, ő már kb 60 éves volt. Valóba érezhetett szexuális vágyat irántam, vagy csak megalázni akart?

Sokféle szexuális zaklatásról hallottam már, de olyant nem, hogy egy nagymama fogdossa a leány unokáját.



2017. jan. 20. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam még ilyenről. De ez zaklatás.

De hogy közben vigyorgott is, hát szerintem valami gondok lehettek a fejében.

2017. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem a nagyapám csinált hasonlókat, undorító beteg ember golt, az anyám meg dettó, mint a tied. Pedig ő látta is, mégsem szólt egy szót sem. Én kisebb voltam, mint te, időnként azt álmodom, hogy megerőszakol-őszintén remélem, hogy csak álom, és semmi alapja nem volt. Sajnálom, ezt nem lehet elfelejteni...
2017. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most 48 éves vagyok. A nagymamám régen meghalt, még a temetésére sem mentem el, annyira utáltam....


Nekem az furcsa, hogy amikor kisebb voltam (1- 12 éves kor között), nagyon rendes volt velem, sok szeretetet kaptam tőle, és akkor soha nem bántott.


Később viszont, mintha megbolondult volna. Nem csak hogy zaklatott, hanem kimondottan rosszindulatú lett az emberekkel és velem szemben is.

2017. jan. 20. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3: Biztosan nem volt normális, lehet, hogy tényleg megkattant valamitől.

Kisebb korodban talán nem látta benned a nőt. Nagyobb korodban talán zavarta, hogy nem kisgyerek vagy, hanem nő és ezért piszkált ilyen megalázóan.

De amiket írtál, az szerintem nem "csak" zaklatás, hanem tényleg ezen felül is lehetett valami elmebaja.

2017. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem csak zaklatott, hanem azt akarta, hogy ne legyen önbizalmam. Az iskolában kiváló tanuló voltam, mégis folyton butának nevezett. Ha valamit dolgozni akartam a házban, pl. főzni, takarítani, az elvégzett munkámra mindig megalázó megjegyzéseket tett.


Nagyon zavarta a szép, ápolt, hosszú hajam. Folyton gúnyosan megjegyzéseket tett a hajamra és pl. azt mondta, hogy "Ki kell gyomlálni ezt a hajat".


Egyszer rábeszélte édesanyámat, hogy küldjön el egy fodrásznőhöz, aki a faluban dolgozott. A fodrásznő szépen dolgozott, mindenki elégedett volt vele, ezért elmentem.

Azt nem tudtam viszont, hogy a nagymamám titokban megfizette a fodrásznőt, hogy teljesen vágja le a hajamat!

Először furcsának találtam, hogy a fodrásznő úgy ültetett a székre, hogy ne lássam magamat a tükörben. Pillanatok alatt levágta a hajam nagy részét, szinte a fejbőrig. Amikor a kezemmel oda nyúltam, mindössze 2-3 cm hosszúságú haj maradt a fejemen...

A nagymamám is ott volt, elégedetten, győzedelmesen nevetett, és nagyon boldog volt.

Édesanyám kikészült, amikor meglátott, de nem mert semmit mondani a nagymamámnak.

A nagymamám pedig boldog volt, hogy úgy néztem ki, akár egy fiú.

2017. jan. 20. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt tudom mondani, hogy nagyon remélem, hogy ez a kérdés kamu!

Ha nem az, akkor ez szörnyű és csodálom, hogy ezzel nem kellett pszichológushoz menned és eddig képes voltál magadban tartani. Számomra nem kérdés, hogy valamiféle perverzió vezérelte, csak azt nem tartom elképzelhetőnek, hogy ha ilyen volt, akkor ezt az anyukád megúszta. Ez a pedofil perverzió nem hinném, hogy csak nagyszülőként jött elő belőle, hanem már biztosan fiatalabb korában is. Lehetséges, hogy anyukád nagymamád felé érzett tisztelete, vagy csodálata inkább valami más volt, inkább valamilyen rettegés...

2017. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu!


A lelki állapotommal senki nem foglalkozott, főleg édesanyám - nem!

2017. jan. 20. 14:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyukám valóban rettegett tőle! A nagymamám folyton megalázta, parancsolt neki, úgy bánt vele, akár egy szolgával.
2017. jan. 20. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De borzalmas :( Simán elképzelhetőnek tartom ,hogy ilyesmi megtörténjen sajnos... nekem a két nagymamám közül az egyiket imádom, meg ő is nagyon szeret minket, de a másik az vmi borzalmas....


Hála a jóistennek nem csinált velem ilyesmit, viszont vannak eléggé beteges szexuális dolgai. Pl. majd' elment attól,hogy vmi nagyon maró, nagyon büdös vegyszerrel az atyaúristent is lemosta, meg órákig ki-be pakolászta a mosogatógépet... és állandóan a hajamról dumált,hogy miylen szép hajam van, ne vágassam le, stb.... Nekem nagyon dús, és szőke hajam van amúgy kiskorom óta,és emlékszem, egyszer 8 éves voltam kb., és anyukám szárította a hajam. Ő meg odaállt az ajtóba, és nézte, szerintem eléggé izgatottan... mindezt azért is kompenzálva, mert neki is hasonló haja volt, csak elbaxta dauerral. El is küldtem akkor és ott melegebb éghajlatra :SSS


Voltak egyéb perverz dolgai is amúgy, pl. anyám szociális munkás, és ugye ők időseknek segítenek, segítséget szerveznek, pl. keresnek vkit, aki vállalkozik arra, hogy bevásároljon nekik. És nagyanyám állandóan kérdezgette, hogy anyám szokott-e öregeket pelenkázni... borzalmas...


Ahogy mondani szokás, a rokonainkat nem válogathatjuk meg.

2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló minden szavával egyetértek.
2017. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!