Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SÜRGŐS! Megkaptam az első...

SÜRGŐS! Megkaptam az első egyesem, matekból, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyám egy ritka sértődős fajta, biztos vagyok benne, hogy lefejez minimum. Mit csináljak???


13


2010. máj. 12. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok:))) Diák egyes nélkül nem is diák :)) Ha leszid, hát leszid... majd megbékél. Inkább tőled tudja meg ma, mint esetleg a tanároktól később!!! Ígérd meg, hogy kijavítod, pedálozol ahogy csak tudsz, hisz itt az év vége! Csak aztán tartsd is be az ígéreted!!
2010. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, Jut eszembe a másik hülye szokása hogy mindent a gépre fog. :-o
2010. máj. 12. 12:34
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Én is szoktam néha :))) és lehet, hogy van is benne igazság, nem? :) Persze, nem a gép tehet róla, hanem az, aki inkább gépezik, minthogy készülne az órákra :D
2010. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
meg szoktam csinálni a házit, utána szoktam gépezni. Ennek ellenére...
2010. máj. 12. 12:41
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudod! A házi megírása még messze nem tanulás!! :D
2010. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
21%
szia! legyél öngyilkos az hatásos
2010. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém már megszokta :p. Nem is tudom , hogy volt-e balhé az első egyesem után... Én azt mondanám , hogy sokan elrontották , meg nagyon nehéz volt és az "xy" tanuló aki mindig jeles ,még ő is hármast írt.
2010. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mondd el neki,hogy kaptál egy egyest,de rögtön igérd is meg,hogy kijavitod:)
2010. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Én is szülő vagyok,de én is így vagyok,hogy egyes nélkül nem diák a diák.

Ami persze nem azt jelenti,hogy csak egyessel diák :)

Nekem most 9.es a lányom és persze becsúszik néha egy 1-es,de addig amíg láttom,hogy ez őt érdekli és látom,hogy "pedálozik" addig nem aggódok.

Egyébként nagyon jó tanuló és büszke vagyok,hidd el anyukád is nagyon jól tudja ezt,ha meg megsértödik akkor igérd meg,hogy kijavítod (tartsd is be) és nem lesz baj.

Úgy gondolom,hogy 7.esen (álltalában ennyi lehetsz)

az első MATEK egyest megkapni nem a világ vége,gondolom jó tanuló lehetsz.

Ha ez miatt,esetleg bántana,lepofozzna akkor az nem lenne normális,persze minden szülő máshogy nevel,de hát,neki nem volt egyese??

Aztán tényleg ne legyen még sok ilyen.

ÉS TUDOD,HOGY:

MAGADNAK TANULSZ!NEM ANYUKÁDNAK!


Ezt jegyezd meg jól.

Jó legyél és minnél előbb ess túl rajta,mert ha énis mástól tudnám/tudtam volna meg,nagyon-nagyon dühös lettem volna,hogy ennyire nem hajlandó megbízni bennem!

2010. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért kaptad? Amúgy majd megbékél anyád, ilyen apró hibák mindenkinél becsúszhatnak. Persze ha azért kaptad meg trehány voltál vagy nem készültél, akkor meg is érdemled, de hát istenem, 12-13 év múlva ettől még simán lhet 2 diplomád, majd túlteszi magát rajta.
2010. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!