Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik olyan, hogy valaki az...

Létezik olyan, hogy valaki az első barátjával marad, házasság stb lessz belőle?

Figyelt kérdés
Tudom ma már ez nem "divat",de kivánxcsi lennék ellenpédákra is.Nagyon fiatal vagyok 15éves barátom 18,nekem minden téren ő az első,és nagyon szeretem.Neki meg még nem volt komolyabb kapcsolata csak kis ideig.Szeretnék sokáig vele maradni!
2010. máj. 26. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Szia!!22éves vagyok és a férjemmel 14éves koromban jöttem össze!!:)

Azóta ugye már házasok vagyunk és van egy 5hónapos kisfiúnk!!

2010. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
létezik. nagymamámék, illetve legjobb barátnőmék középiskolában ismerkedtek meg, a mai napig együtt vannak, házasság, még gyerek nincs. nagyon szeretik egymást 18 éve.
2010. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszönöm:)És az a bizonyos dolog mikor történt meg köztetek?
2010. máj. 26. 08:02
 4/21 A kérdező kommentje:
grat am:D
2010. máj. 26. 08:02
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 vagyok a férjem 31. Idén lesz 10 éve, hogy megismerkedtünk. Nekem Ő, neki pedig Én voltam az első komoly kapcsolata.Azóta 6 éves házasok vagyunk s van egy 21 hónapos kisfiúnk. Szeretjük egymást. Tehát van ilyen. :)))
2010. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jólesik ezt olvasnom mert mki csak azzal jön,hogy ez semmi és biztos hogy nem is lessz belőle semmi.Én tudom hogy nem gyakori de tlényleg nagyon szeretm őt am is évek óta ismerem és barátságból indult.A cssaládom is szereti őt stb.nem tudom mi a titka (ha egyáltalán van)hogy ez tartós legyen,de mindent megtennék érte:)
2010. máj. 26. 08:05
 7/21 A kérdező kommentje:
És mégegy voltak közben szakitások?Nálunk volt már 1napig tartott,mert bnnem birtuk!:)
2010. máj. 26. 08:06
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

08:01 -es vagyok!

Az első együttlétre gondolsz??Hogy mikor feküdtem le vele??

Hát kérlek szépen 1,5évet vért rám!!:)

Nem erőltetett semmit!!:))

2010. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
08.04-es vagyok. Nekünk nem volt szakítás. De voltak nehéz pillanatok. Mi a titok? Türelem, megértés és persze szeretet, anélkül nem létezik.
2010. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm neketk a válaszokat,igen biztosan én sem vagyok néha piskóta de vele is nehéz,mert aztmondja úgyérzi velem leélné az életét is,de még szertne bulizni stb.Nos hát ebben nem akadályozom őt meg!Sokat lóg a haverokkal is,de velem is nagyon nosrmális.Úgy gondlom jól teszem,hogy emiatt nem vitázom vele,mert azt vettem észre sok lány ott rontja el,hogy nem add semmi szabadságot afiúknak és egysezrüen megfojtják.Persze az más lenne ha már házasság gyerek akkor nyilván a családja legyen már az első!
2010. máj. 26. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!