Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz minőségű alsónadrágok?

Rossz minőségű alsónadrágok?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem észre mosásoknál a nagyobbik kamasz fiam(17 éves) alsóinál, mint hogy hogyha rosszabb minőségűek lennének öccseinek (15, 13). Van pár alsója a gyereknek különböző figurásak csíkosak mintásak különböző anyagúak és márkájúak. De mostanában a mosásnál észre vehető volt mint ha elnyúlnának az anyagok, némelyik már egyszeri használat után is már a fütyi részénél teljesen kinyújtódik, a két tesósnál nem áll fent ez a helyzet, nekik nem nyúlik annyit, pedig ugyan az a márka. Esetleg már ennyit nőhetett neki már, hogy nem fér el benn el neki rendesen, és nagyobb mérete lenne szüksége? De nem szokta mondani hogy szűk lenne neki odalent, vagy csak az alsó lenne rossz minőségű?

2017. dec. 31. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Vedd őket alsónemű boltban, a kínait kerüld messzire, vékonyak, gagyik.

Bár sajnos előbbit is egyre jobban meg kell nézni....

2017. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha te veszed neki, akkor kézded meg, hogy jó e a méret neki amit szoktál venni, vagy kinőtte. Így, diszkréten, nem célozgatva.

De nehogy így, ahogy most itt, mert azzal megalázhatod. Kulonben sincs közöd a farka méretéhez. Vagy adj neki pénzt és majd ő megveszi magának.

2017. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
1-es vagyok, jót nevettem a 2-esen, de tökre igaza van! ;)
2017. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
17 éves!!!!! Gondoktad, hogy még nem nőtt meg neki? Figurás? Gyerek alsó?
2017. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindene a world of tank igy az mese figurásnak számít.

Vegyél neki nagyobbat !

2017. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt a meretet hordja, mint a 13eves? Mert akkor gondolom gyerekmeret, ami lehet mar kicsi.
2017. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamarosan eljön az az idő, amikor a fiú maga veszi meg a ruháit, maga mossa ki egy külön lavórban, te meg azt se tudod, milyenje van neki, mert nem tartozik rád. Hidd el, lassan jobb lesz neki úgy, mert az hogy anyuka matat a holmija között, már nem fog sokáig működni...
2018. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!