Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mirmális? Kezdjek el aggódni?

Ez mirmális? Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
Kislányom, minden este a plüssmedvéjével, a barátjától kapott husky hatalmas plüssel, es egy lila nagyon puha pléddel alszik el. Ezzel szentem semmi gond nem lenne. De a mindig a Ball vagy mutató vagy középső ujjára felcsavarja felpödri a haját, es egésszen reggelig így alszik. Mozdulatlanul. Es ha valamelyik hiányzik, nem alszik rendesen meg eleget. Alig tud elaludni. Szerintetek ez normális? Kezdjek el aggódni? A jegesmedve plüss születése ota megvan a kutyát kb 2 éve kapta, a pléd... Kb 1 éve lehet meg. De elotte is volt, csak mar az elöregedett igy lett ez. Valakinek tapasztalata? V ne foglalkozzak vele, es nyugodjak meg?

2018. febr. 19. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves? Ha kicsi, akkor oké. De hát, ha nagyobb is. Még nekem 20 évesen is vannak preferenciáim, egy kispárnát ölelve szeretek aludni. Az nem "normális", hogy a tárgyak nem megléte ilyen stresszt okoz, azzal érdemes lenne dolgozni, beszélgetni.
2018. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én 25 vagyok, de minden este, éjjel csak úgy tudok elaludni, ha a paplan rajtam van és a másik felét (a sarkánál) magamhoz ölelem :D ha van pasim, akkor is csak így tudok aludni :)
2018. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19 éves. Ha pl megyunk nyaralni, hozza a plédet, meg minimum az egyik plüsst. A pledet meg ertem h puha jo meleg es télen nyáron ok, de a plüss?! En ház kezdek aggódni. Es a haját miért pödri?
2018. febr. 19. 18:25
 4/11 anonim válasza:

Megszokas, ne aggodj emiatt változik majd de ha nem az se baj

-egy kamasz lany

2018. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért alszik mozdulatlanul, mert túl mélyen alszik. Ami egyáltalán nem baj.

Nálam legalábbis akkor szokott ilyen lenni, amikor annyira elfáradok, vagy ilyesmi és azt veszem észre reggel, hogy ugyanúgy vagyok és egyszer sem ébredtem fel. Kb. 5 évente egyszer vagyok ilyen szerencsés :)

2018. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En is 19 vagyok es kb 10 eve kaptam egy plussnemetjuhasz kutyat. Azota is azzal alszom. Ha sajnos nem tudom magammal vinni akkor a takarot "olelgetem" helyette de akkor baromira hianyerzetem van es ugy nekem se az igazi az alvas.
2018. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is plüssökkel alszok. Kettőt ölelgetek annyira, egy collie-t és egy ír juhászkutyát :)

14/L

2018. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Sokan csinálják, és nem sérültek.
2018. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

21 vagyok, a páromtól kapott mosómacival alszok, mellettem még van az ágy szélén 3-r plüss.

2 takaróm van, az egyiket felgyűröm hosszában, kézzel-lábbal ölelem és a fejem alá hajtom, nekem így a legkényelmesebb.

2018. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális, és 19 évesen nem kislány, hanem elméletileg felnőtt nő. Nem bántásból írom, de ennyi idősen nem a te dolgod, hogy hogyan alszik. Ideje lenne leválnia rólad.
2018. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!