Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 16 db 1es után 3...

Elengednétek 16 db 1es után 3 napos osztálykirándulásra a a 12 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben minden jegye 1. Az osztályfőnöke elvinné de csak mert kell a pénz lefoglalták a szállást.
2018. ápr. 18. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Biztos h NEM! Inkább tanulnék vele otthon!
2018. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Hát elengedni elengedném, de a 16db 1-est azt nem engedtem volna. Mégis te hol voltál és mit csináltál, amíg a lányod összeszedett ennyi elégtelent?

Ez egy fiúnak is nagy szégyen, nem hogy egy lánynak..

2018. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem utólag kell büntetni, hanem közben illett volna folyamatosan felügyelni a tanulmányait, kikérdezni, illetve kapcsolatot tartani az osztályfőnökkel.


Most, hogy ez már utópia, nem az osztálykirándulással büntetném, oda menjen el, érezze jól magát, illetve a többi diák sem járjon rosszabbul, utána viszont nagyon rövid pórázon fognám.

2018. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

a 16 db 1-es amikor megkapta sehogy nem büntetted?

kilátásba helyezted már a kezdetekkor, ha így folytatja, ugrik a kirándulás?


még egy 12évest sem szabadna duplán büntetni valamiért.

2018. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Most már ne próbálj meg tüzet oltani hanem arra kellett volna figyelni hogy ne szedjen össze ennyi 1est.

El nem tudom képzelni mennyire kell elhanyagolni egy 12 évest hogy ilyen performanszot nyújtson az iskolában... Gratulálok! Ne a gyereked büntesd azért mert te rest vagy leülni vele és tanulni.

2018. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem engedném el, basszus 16 (!) egyes. Abban a 3 napban simán tanulhatna olyan 24 órát, akár különtanárral is.
2018. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Elengedném.

Én is tudom, milyen lusta disznók tudnak lenni, és hogy művészi szintre tudják fejleszteni a leckék elsumákolását. De az osztálykirándulás nem jutalom! Fontos szerepe van abban, hogy összetartó legyen az osztályközösség, és hosszú távon visszaüt, ha kimarad.

Ez persze nem jelenti azt, hogy egy szatyor egyes után nincs büntetés, vagy nem kell tanulni!

De: eddig se azért fásított, mert osztálykirandultak. Más oka van, ezt kell SOS kideríteni. Attól nem lesz motiváltabb a tanulásra, ha az egyetlen jóból kimarad.

2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem kéne elfelejteni, neki is csak egy élete van. Ami ma kimarad, azt holnap már nem lehet bepótolni. Az meg egy másik kérdés, mi az oka a sok karónak. De attól függetlenül hogy kell a pénz, mert lefoglaták a szállást, én engedném. Ha egy kicsit is értelmes a gyerek, talán meghálálja egy pár kettessel, hármassal.
2018. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Én elengedném minden további nélkül! Nekem is van 12 éves gyermekem és sajnos előfordul, hogy rossz jegyet hoz haza... De látom, hogy milyen az iskolarendszer! Hogy mennyire fáradt, amikor hazaér! Hogy egyszerűen nincs idő normálisan megcsinálni a házit! Hogy nincs ideje gyereknek lenni és játszani! Hogy sokszor a tanár is gondolkodás nélkül vágja be az 1-est a naplóba! Miért lenne, kinek lenne jobb, ha ezzel büntetnéd??? Azt is ki kellene deríteni, hogy miért romlottak le ennyire a jegyei. Valami oka csak van annak, hogy rosszul tanul! Szeretettel, figyelemmel, beszélgetéssel lehet a gyerekre hatni!
2018. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A témazáro dolgozatokra dupla jegyet kapnak

Idáig iradalomból fogalmazás 1, külalak1 helyesírás1, versmondás 1, füzetvezetés 1

matek tz 2x 1

nyelvtan tz 2x1

földrajz 2x1 + 1 vaktérképet nem rajzolt


Rengeteg mindent szándékosan ront el. Sajnos volt egy botrányos videó csatornája amiről nem tudtunk. Ott szidott mindenkit, játszotta a nagylányt. Az apukája letörölte, facebook insta meg minden ilyesmit felfüggesztett. Ezért sajátos bosszút áll. Pedig csak nyárig tart ez

2018. ápr. 18. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!