Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom kellemetlen helyzetbe hoz?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom.Nagyon okos, jól tanul és nagyon házias is.Mindig iskola után mikor hazajön az egész lakást kitakarítja, főz, mos, mindenkinek csomagol uzsonnát.Kicsit kényelmetlenül érzem magam mivel kicsit olyan érzésem van mintha a saját lakásomba egy előkelő idegen lennék.Soha senki sem kérte erre viszont ő magától megcsinálja ezt.Mivel ilyen sokat takarít és rendmániás is ezért semmilyen házimunkát nem tudok már csinálni mer ragyog a lakás..kicsit úgy érzem hogy míg régen a családba munkamegosztás volt viszont most hogy ő mindent magára vállal a többi családtagom ellustult..
2018. ápr. 20. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
De szeretném ha ilyen feleségem lenne.
2018. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze, tök jó, hogy ilyen, de egy tizenéves lánynak nem így kellene töltenie a szabadidejét. Segítsen valamit, hogy hozzászokjon a házimunkához, megtanuljon főzni, de ne kizárólag ő végezzen mindennemű házimunkát. Beszélj vele, hogy megértse, az ő dolga most megélni a "tinikort".
2018. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Kincset ér! Ne tégy semmit, értékeld, jutalmazd és becsúld meg azt a drága teremtést.


Szívesen elvenném a lányodat pár év múkva feleségül. 😉

2018. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Hogy van ideje egy ilyen korúnak a rengeteg tanulnivaló mellett ellátni egy háztartást?

Vagy valami gyengébb suliba jár?

2018. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Hármasvagyok kösszanullát kösszanullát itsz máj lájf.

Fétisem a nulla, olyan mint egy hulla, nulla nulla, ez kell nekem, nulla. Csudaszép a nulla. Adjatok mínuszpontot az mégszebb lenne.

2018. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Ezt nézzétek meg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



Ujjatokat a pirosra készítsétek! Tűz!

2018. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
ez kamu. csak a lepontozásra hajt
2018. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi undorító lusta férfiállat van itt.
2018. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Éb ugyan ilyen voltam kamasz koromban (most is rendet tartok persze) és nem hinném, hogy ez annyira normális dolog lenne.

Legalábbis nálam nem az volt, nem tudtam magammal mit kezdeni, ezért takarítottam, nem voltak igazi barátaim, suliban beszélgettünk, de soha nem hívtak sehova, a takarítással legalább ment az idő és nem gondoltam arra, hogy nem kíváncsi rám senki. Nem lehet, hogy a lányodnál is ez a helyzet? Ne így legyen, de érdemes odafigyelni, nem-e valami álca ez nála is. Anyám is azt hitte, hogy milyen boldogsággal takarítok.

2018. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
ilyen a valóságban nincs
2018. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!