Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túl vagyok az első szeretkezés...

Túl vagyok az első szeretkezésen. El szeretném ezt mesélni anyuéknak, csak nem tudom, hol kezdjem. Hogyan vezessem be a dolgot? L/17

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Anyu, apu! Örömhírem van! Megkefélt a Tót Pista! 9 hónap múlva nagszülők lesztek, ugye milyen izgi?!
2010. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha már együtt jársz egy ideje azzal a fiúval, és ott aludtál nála, akkor szerintem sejti. Várj a megfelelő pillanatra, és hidd el, látni fogják rajtad, hogy szeretnél valamit mondani, valami fontosat, és csak egyszerűen mond el, nem kell cifrázni
2010. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát ezt szerintem akkor elrontottad, mikor előtte nem beszéltétek meg. Egy anya nagyon jó néven veszi, ha előtte szól a lánya, és ha nem is éppen a pózokat beszéljétek ki részletesen, csak elmondod, hogy úgy érzed itt az ideje, és meg szeretted volna beszélni Vele előtte a dolgot, az sokkal jobb lett volna. Elmondta volna a védekezés fontosságát, meg még 100 olyan dolgot, amiről már régen tudsz, de sokkal jobb lett volna így. És, hogy most? Háááát... Anyu, Apu! El kell mondanom valamit. (Ekkor már tudni fogják, hogy komoly dolog, mert azok mindig így kezdődnek :)) Lefeküdtem valakivel, de ne aggódjatok, nem azért mondom, mert gond lenne, védekeztünk, én is akartam, csak akartam, hogy tudjátok, úgy éreztem, ez fontos nekem, hogy őszinte legyek. Így nem azt fogják fel, hogy a lányuk már nem szűz, és te jó isten, hanem azt, hogy nyílt és őszinte vagy. (na ezért lett volna jobb előtte, mert akkor még inkább így éreznek) sok szerencsét!
2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
84%
én nem tudom, hogy én lennék-e ennyire betokosodott, de én aztán sose beszélném meg a szexuális és szerelmi életem részleteit a szüleimmel. pedig jó a viszonyunk. meséld el a legjobb barátnődnek, tesódnak vagy bármi, de anyádéknak miért kellene? mit szólnál, ha anyukád elmesélné, milyen volt tegnap apukáddal?
2010. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

én odamentem anyuhoz, mondta, h hétvégén együtt aludtunk a p.-vel

ebből ő rögtön levágta, h mi történt, megölelt

én mondtam,h szeretnék tablettát, elmentünk a nődokihoz és ennyi

nem volt semmi para

szerintem csak anyudnak mond el, kettesben

2010. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mondanám el ha lefeküdnék valakivel, nem is elleneznék mert benne vagyok már a korban. Ha lenne barátnőm és egyszer azt mondanám hogy ma nála alszom akkor tudnák miről van szó de a részletekbe sose avatnám be őket.

Ők is engednék hogy itt aludjon nálam vki.

2010. jún. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy el szeretnéd mesélni a szüleidnek már eleve azt jelentheti hogy jó a kapcsolatod velük. Ez nagyon fontos. Most már csak a megfelelő pillanat kell hogy előhozakodj a témával. Mondjuk vacsora után ha mindenki együtt van. Először csak a fiúról beszélnék aztán megjegyezném, hogy kicsit tovább léptünk, ebből már sejteni fogják. A többi már menne. Sok sikert hozzá szerintem jól neveltek a szüleid, nem lesz gond velük.
2010. jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
mond azt : a small penis behatolt a big pussy de very fájt de good volt
2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ebédnél söpörd le a tányérokat álj fel aza sztalra álj nagyterpeszbe és monnd i fuck (illető neve) (a gép előtt szétröhögöm azagymat haha :)
2010. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
én az előző válaszoló vagyok( az asztalos)bocsi arosz viccért de ez egy fimből van no min1!Szerintem ez csak kettőtökre tartozik és ennyi !
2010. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!