Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vesztek karácsonyra a...

Mit vesztek karácsonyra a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
drága telefont vagy mit? iPhone ?

2018. dec. 6. 11:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Őszintén sajálom, ha nálatok a könyv és a társasjáték porfogó. Nálunk nem az (és nem is olcsó). És az együttjátszás, együtt olvasás örömét adjuk ezzel a gyereknek.

Ezekre is vágyik, de azért kért telefont, xbox-ot, mert tudja, hogy azt nem veszünk neki, így gondolta, lerendezi az angyalokkal. Mert nekik nem számít, hogy mi mennyibe kerül. Értem én, hogy még hisz, de akkor is tudnia kell, hogy karácsonykor sem kaphat meg mindent.


Olcsó és porfogó. khm.

2018. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%
Simi labdát.
2018. dec. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is szereti mindkettő a könyveket, sokat olvasnak, és a társasokat, LEGO.

Kontrollert es xbox játékot kért a kisebb, meg LEGO robotot (az olcsóbbat). A nagyobb a sportjahoz kapcsolódó dolgokat kért, azt kap.

2018. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
Én pedig azt nem értem a 4-esben, hogy mi értelme van annak hogy valami elavult elvek miatt nem vesszük meg az xbox-ot, vagy az iPhone-t (most az ártól függetlenül). De az ilyen gyereknek hogy lesznek barátai? Eleve különc lesz és perifériára szorul mert ő otthon gombfocizik. Nem tud hozzászólni az osztályban a beszélgetésekhez. Amíg a barátai délutánonként együtt játszanak, közben hanghívásban hülyéskednek, épül a csapat, ő gombfocizik, esetleg a másik különc gyerekkel az osztályból aki átmegy hozzá, de nem azért mert összeillenek, csak azért mert ők maradtak egymásnak.
2018. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Születésnapomra és karácsonyra együttvéve kaptam egy iPhone-t. De mivel a szülinapomon már lement, ezzel együtt a karácsonyi ajándékom is.. (:
2018. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
A lányomnak 18. születésnapjára iphonet vettünk, mert az előző telefonja elég régi volt. Ez még októberben volt. Most megkérdeztem, hogy mit szeretne karácsonyra, de azt mondta, hogy semmit, mert elég neki a telefon. Azért valami csokoládét kapni fog.
2018. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Én a szüleimtől születésnapomra és karácsonyra egy utazást és egy koncertjegyet kaptam. Mivel a szülinapom már lement mindkettőről tudok, sőt a koncert is pont a héten volt.:)

Az öcsém játékporszívót kap (bánat sem érti, de imád porszívózni, pedig csak másfél éves), pár ruhát, meg egy mágneses rajztáblát, én egy nagy plüsskutyát vettem neki. 16/L

2018. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

Nokia 3 telefonja van a 9 évesnek, amit a névnapjára kapott tavasszal, szereti, nem kell iPhone neki szerintem.


Hello Kitty-s ajándékokat kap, mert azt szereti: Gurulós bőrönd, nagy plüss, ami led világításos, hajkefét, ruhaakasztó fogasokat (Ezek mind HK)

Ezen kívül kap egy csizmát, amilyen volt pár éve neki, de kinőtte, azóta is azt emlegeti, hogy szerette.


A másik 2 gyerek még kicsi, értelemszerűen szóba se került telefon, meg egyebek. (A 2 éves kap egy interaktív 8 funkciós babát, a legkisebbnek meg elektromos hintát vettünk.)

2018. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%

Húgom tőlem egy új basszusgitárt kap, mivel kb. másfél hete eltörték a régiét. Akkor kap még tőlem egy piros szövetkabátot is, amit pár hete láttam, hogy nagyon nézeget.

Hogy szüleim mit vesznek neki, azt nem tudom.

20/F, húgom 14.

2018. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

9 èves kisfiam Hatchimals ikrek interaktìv plüsst, Aqua Dragons akvàriumot (vagy mi a neve), Cludo tàrsast, Laser-X jàtèkot, 3D puzzlet, vìzimalom èpìtő "makettet" kap.

3 èves kislànyom èneklő Ariel babàt, babahàzat (kastèlyt) bùtorokkal, Gondos Bocsok òriàs plüsst, Màsa ès a medve hàzikò, Legò Duplòt, Babòcàs könyvet, Breki Buli tàrsast.

A 20 hònapos kislànyom FP Beatbo robotot, Babòcàs kèpkeresős tàrsast, Gondos Bocsok òriàs plüsst, èneklő Elsa babàt, màgneses kirakòt, hordozhatò kiskonyhàt kap.

Nem mindet tőlünk kapjàk, nagyszülők, keresztszülők ajàndèkai is. Ezekről tudok, mindig van olyan, amit nem mondanak meg előre. Apròsàgok, ruhàk. Illetve èn vettem az egèsz csalàdnak, mind az ötünknek vilàgìtòs karàcsonyi pulcsikat. 🤗😆

2018. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!