Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit csinálnátok,...

Szülők, ti mit csinálnátok, ha kiderülne 14 éves fiatokról, hogy egy lánynál alszik hétvégente?

Figyelt kérdés

9. osztályba jár és van egy nagyon jó haverja. Szombat esténként szoktak a városban lógni és utána megkéri Szüleit, hogy a haverjánál aludhasson. Nyár óta ez van, de végén kiderül, hogy egy lánynál alszik, nem a haverjánál.

És mikor elkapjátok, bevallaná, hogy szokott inni,néha cigizik, meg már egy ideje nem szűz.



2019. jan. 21. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Csodálkoznék, hogy a lány szülei hagyják.

Szerintem nem tragédia, hogy nem szűz. Csak védekezzen!! Mindig, akkor is, ha a lány gyógyszert szed!

Cigi nagyon rossz. Kipróbálni, sokan kipróbálják. De ne szokjon rá, mert nagyon nehéz lesz leszokni. Dohányozni meg nem jó.

Inni se igyon még. Néha, alkalmakkor egy-egy pohár italért (nem tömény) nem akadnék ki. De ne rendszeresen, ne többet és ne töményet.

Én mondjuk ezek után nem engedném meg, hogy ne otthon aludjon. És nem a lány miatt. Hanem, hogy lássam, hogy milyen állapotban jön haza.

2019. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Eloszor is megneznem mit rontottam el. Alapbol hazugsagokkal megy el,ugy kell elkapni hogy bevallja az igazat. Iszik es cigizik ez is eleg nagy gaz 14 evesen. Az hagyjan hogy nem szuz, mert koran erok de vedekezzen ha lehet mert ha felcsinal valakit akkor a szulok latjak karat.

Szivem szerint tiltanam de folosleges mert akkor megszokik es ellenem fordul ami meg rosszabb. Elbeszelgetnek vele jo alaposan es ha ez sem hat akkor tenyleg nem tudom.

2019. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

14 éves kiskamasz. A lány szüleit elővenném, hogy hogy engedhetik, hogy egy kiskorú gyerek náluk legyen hétvégente anélkül, hogy beszéltek volna minden alkalommal a szüleivel.


A gyerekemmel megdumálnánk a biztonságos szexet, a dolog érzelmi oldalát is. Nagyon lecseszném a fiam, ha heccből dugna meg mindenféle kislányt. Amennyiben barátnője van és totkolja, megkérdezném miért tette és elgondolkoznék mit csináltam rosszul.


Bizony megbüntetném, mert ilyen súlyos dologban hazudott, az én viselkedésem nem menti fel őt.


Néha iszik? Dohányzik? Megkérdezném kitől szerzi. Elmesélném a szülôknek, hogy mindenki meg tudja védeni a saját gyerekét.


14 éves, előtte az egészet élet, hogy elzülljön, ráér még.

2019. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mind a hím-, mind a nőnemű csemetéim minden hájjal megkent, életrevaló zsiványok voltak. Csakúgy, mint én annak idején. De ez még nálam is kiverte volna a biztit.
2019. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Az ivás, és cigi végett kapna rendesen.

De a csaj miatt büszke lennék rá. 😉

2019. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

-14 évesen egy taknyos még csak,szexelnie sem kellene,erre sem lennék büszke.

-Főleg amilyen iszonyatosan elkényesztettet gyerekeket nevelnek ki,középiskolások akiknek anyuci csomagol kaját,vasalgat rájuk,cipeli dokihoz,csomagolja a tankönyveiket stb. mert semmire se képesek,csak dögleni,ha meg valami van anyuci intézen el mindent,mert semmire se képesek....



Cigire,meg piára honnan van pénze?

Kiakadnék a taknyosra.Később még rosszabb lesz,ha most nem kapjátok el.


A lány szülei és jó fejek,ha hagyják ezt és kis caf.kát nevelnek a lányukból.


Akár fiúról,akár lányról van szó 14 éves egy kis taknyos.

2019. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy kéne kiderülnie, akkor nagyon csalódott lennék. A kislányra nagyon büszke lennék, de a cigi meg a pia konkrét nevelési kudarc.
2019. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért tart itt a világ mert sokan itt is úgy gondolják hogy büszkének kell lenni ha 8. osztályosnak megfelelő 14 éves takony gomboc fiú már szexel!!!


Bocs de nem erre legyetek büszkék!

Szép felnőttek,szülők,érett gondolkodás!


Ha a gyerek valamiben ügyes,tehetséges vagy szorgalmas,valamit elért arra lehetne büszkének lenni,nem arra hogy taknyosként már szexel.


Nem a szextől válik senki sem felnőtté vagy férfivé.



14 éves egy tök taknyos valaki még,főleg a mai fiatalokat elkényesztető világban,amikor középiskolások sem képesek a saját tankönyveiket bekötözgetni(ezt már egy 12 éves is megcsinálhatná magának),vagy torokfájással orvoshoz elmenni,saját kajájukat elkészíteni,hanem mindent mint a dedóba majd anyu intéz el nekik.

Ilyenek ne akarjanak szexelni még.

A legdurvább hogy ma már 18 vagy még idősebb elvileg nagykorúakat is anyukának kell rendeznie annyira érettek,le törne a kis körmök és le esne a karika gyűrű ha véletlenül csinálnának is valamit otthon nem csak naphosszat feküdnének a gép előtt.

2019. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!