Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kollégiumba milyen dolgokat...

Kollégiumba milyen dolgokat kell vinni? Beköltözéskor mit vigyek magammal? Milyen dolgok szükségesek? Mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek gimnazista, és koleszos leszek.

Légyszi segítsetek:) Előre is köszi


14/l


2010. júl. 8. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden kell, ami a lakhatáshoz szükséges. Ruhától a cipőig, könyvtől a tankönyvig, füzetek, piperecucc, stb. Csak tippelek, sosem voltam koleszos. Nem adtak valami mélyenszántó listát, amin szerepel tizenhat olyan dolog, ami normális embernek nincs és szökőévente egyszer árulják?
2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak ruhákat és pipere cuccokat.:D ott adnak kaját,szállást,eláátnak.

-ruhák

-fogkefe,fokrém,

-smink[ha kell]

-egyéb extrák.

esetleg pénz.

2010. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyanazok mint otthon: pizsi,tisztálkodó szerek,ruha,cipő, pipere cucc,kedvenc kispárnád, papucs,minden olyan amire otthon is szükséged van.:)
2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemű (ha ott nem adnak), pizsama, fogkefe, fogkrém, fogmosópohár, további piperecikkek (sampon, tusfürdő stb), hajszárító, törlőkendők, papucs
2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A ruhákon, cipőkön, tisztálkodószereken kívül ha ott akarsz mosni a kollégiumban (előny, ha nem akarsz minden hétvégén haza-vissza hurcolni egy csomó szennyest) mosószer, öblítő;csipeszes lámpa, ha még az ágyban is karsz olvasni, szennyeszsák, tányér, pohár, evőeszköz, konyharuha, mosogatószer, ágyneműhuzat, ágytakaró (általában minden kollégiumban megkövetelik, hogy reggelente rakd rendbe az ágyadat). Egyenlőre ennyi jut eszembe a régi szép időkből, de majd még gondolkozom, hogy mire lehet még szükséged.
2010. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Tesóm koleszos és mindig egy utazótskával jön haza és megy vissza

vinni kell

ruha

pénz

fogkefe

fogkrém

iskolatáska

egy válltáska délutánra

tolltarto+iskola cuccok pl.:vonalzó, tornacucc, füzetek, körző

napszemüveg

tusfürdő

sampon

wc papír

dezodor

pizsama

tampon vagy betét mindig legyen, bár a szobatársaid úgyis adnának, ha nem lenne

telefon+töltő

arclemosó

szappan

sál

sapka

dzseki

sztem ennyi, ha valamit nem használsz azt hagyd ki pl.:arclemosó,napszemüveg

ui.:a hűtűt ne használd mert éjszaka kilopják a cuccot, személyes tapasztalat...

sok szerencsét jövőre

2010. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

vigyél még papucsot a zuhanyzóba, mert anélkül képtelenség megúszni a bőrgombát

2010. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. júl. 8. 18:47
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Eszet is kell vinni.
2010. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én koleszos vagyok. Jövőre már a 3. évem lesz a koleszban:P

Szerintem vigyél lakatot, esetleg zárat, ha zárható szekrényt szeretnél, és nincs a szekrényen. Papucs a zuhanyzáshoz, piperecuccok, én vízforralót viszek, egyik szobatársam hűtőt, egy másik mikrot, és valaki függönyt (színes sötétítő függöny, csak egy extra) és virágokat meg ilyesmit a dekorációhoz.

2010. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!