Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiú testvérek meddig maradhatn...

Fiú testvérek meddig maradhatnak egy szobában?

Figyelt kérdés

A nagyobb fiú 13 éves lesz hamarosan idén kezdi a 7. osztályt. A kicsi 11 éves most lesz 5.es

Általános végéig maradhatnak egy szobába?



2019. jún. 28. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Siman, az mar csak 1-2 ev, ha jol ertem.
2019. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezt inkább tőlük kérdezd meg.


Nincs erre törvény. Ha most azt írjuk, hogy szedd szét őket, miközben szeretnek együtt aludni, akkor mától nem hakhatnak együtt; ha meg azt írjuk maradjanak amíg nagy elvégzi a középsulit, együtt lesznek, még ha nem is akarnak? Elég nagyok el tudják dönteni. Ha nekik jó együtt még 3 évig, akkor addig, ha meg azt mondják már nem szeretnének együtt aludni, akkor mostanáig.

2019. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretnek együtt aludni ritkán vannak csak nézeteltéréseik. Nem igényli annyira még a nagyobb se a külön szobát
2019. jún. 28. 10:10
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha oket nem zavarja, nehogy mar a nevtelen gyakoris eszosztok miatt valaszd szejjel oket!


Egy generacioval ezelott ez termeszetes volt. En is igy nottem fol.

2019. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Beszéld meg a naggyal, hogy ha igényli, van lehetőség külön szobára.

Így tudni fogja, hogy nincs kényszerítve a kicsivel együtt lakásra, de ha szeretne, lehet külön is.

2019. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ameddig akarnak. Hidd el, idővel ők kérik a különszobát. Nekem ugyan meg kisebbek, de a nagy azt mondtay hogy amig ilyen kicsi a tesó vele akar lenni 1 szobában, hogy vigyázzon rá. Ellenben mi jövőre beépítjük a tetőteret 2 szobávan nekik.
2019. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Páromék 20-22 évesen egy szobában voltak még a bátyjával, amikor megismertem.

Nyilván addig maradhatnak így, amíg nekik jó, vagy amíg a szükség így hozza.

2019. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Azért 2 év nem akkora korkülönbség, hogy igazàn " Nagy"- ról és " Kicsi"-ről beszéljünk. Így, hogy egyneműek, így meg plàne rendben van még egy darabig a közös szoba. Én középső gyerek vagyok, öcsém és bàtyàm van. Eleinte 3- an voltunk egy szobàban, később bàtyàm, mint kamasz egyedül, aztàn ahogy én léptem kamaszkorba, a fiúk kerültek közös szobàba. Jelenleg - bàr kicsik még- az én gyerekeim is egy szobàban vannak, mert úgy érzem, hogy az esti titkos sutyorgàsokkal gazdagodik a testvéri kapcsolatuk, mi legalàbbis felnőttként is így érezzük a testvéreimmel.
2019. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért merült fel a kérdés mert a nagy kezd kamaszodni és hogy ilyenkor mennyire jó ha közös szobában vannak?
2019. jún. 28. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ez nem érdés, mert nincsen több szoba. :D


Majd ha elköltöznek, lesz kölön szobájuk.

2019. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!