Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudnék csinálni a kisgyere...

Mit tudnék csinálni a kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés
Abszolút nincs érzékem a gyerekekhez. Kicsit emiatt talán kisgyerekfóbiás is vagyok. Ennek ellenére mindig ha olyan társaságban vagyunk, ahol van kisgyerek, mindig kispéciznek maguknak. Vagy volt már olyan is, hogy az akkor 2 éves unokahúgomat rám bízták hogy nagylány vagyok, vigyázzak rá egyedül (jaja, egy 9 éves már nagyon nagylány :|). Nemrég voltunk a rokonainknál, egyéves kiscsaj magyarázott nekem jó érthetetlenül, meg sétálni akart velem meg játszani meg minden, a családom úgy irányított a háttérből. 6 éven felüliekkel már normálisan meg tudok lenni, de például ma is egy táborban odajött hozzám egy 7 éves kislány és elkezdett nekem mesélni, persze azt sem tudtam, hogyan reagáljak rá. Még valami, hogy ezt a kérdést nem azért írom ki, mert véletlen én is szembenéznék a gyerekvállalás nehézségeivel (13 évesen, jaj, dehogy), hanem mert ha odajön hozzám egy kisgyerek, nem akarom, hogy szétunja magát, mert fogalmam sincs, hogy mi van, ilyenkor eléggé szorult helyzetben vagyok. :S Mit kell egyáltalán ilyenkor csinálni? Annak örülnék a legjobban, ha szülők válaszolnának, de ha nem csak ők válaszolnak, az sem baj. :)
2010. júl. 12. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig rajzoltatom őket, vagy sétálok velük. Kispécizünk valami érdekes dolgot, pl. kutya, és megkukucskáljuk vagy simogatjuk...De tudok jó kis játékokat pl. csip-csip csóka, ciróka-maróka, kerekcske-gombocska, és ezeket nagyon szeretik. Vagy fél napig elvannak vele:D
2010. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!