Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap adnátok még rövidnadrág...

Holnap adnátok még rövidnadrágot elsős gyerkőcötökre?

Figyelt kérdés
Holnap viszonylag hűvös időt jósolnak délelőtt 15, délután 22 fokkal, és elvileg a szeptember már kb. ilyen lesz. Ti járatnátok még rövidnadrágban a gyereketeket? Mikortól adtok rá hosszúnadrágot?

2019. szept. 2. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, máshol milyen az idő, nekem itt Pesten még hosszúnadrágban is befagyott a se.ggem (és meg is áztam). Szóval mivel nem akarom a tanévet betegeskedéssel kezdeni, nem ment rövidnadrágban a gyerek, akármilyen idő is van Svédországban.
2019. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

6-os vagyok


Még most is 13 fok van


Szóval jól ítéltem meg

2019. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseknél szoktam rádöbbenni, hogy nem is olyan kicsi a mi országunk.

Rövidnadrágba és pulcsiba mennt oviba. Jelenleg 23 fok van kinnt és ragyogó napsütés, a csoportszobában kb 30°C. Ha jó az előrejelzés du 2-re ér ide az eső, de addig is melegszik az idő, 27°C-ot igértek mára.

2019. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel a suliban még meleg van, végül rövidnadrágban ment, de nem fázott.
2019. szept. 3. 17:06
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Az én gyerekeim is még rövidnadrágban és pólóban járnak.
2019. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!