Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 2 éves gyereknek...

Érdemes 2 éves gyereknek legot venni, de amire a 4 évesnek való felirat van?

Figyelt kérdés
A duplot kicsinylem, meg hasonló építője van.
2010. júl. 14. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A 4 éves feliratnak oka van. Lenyelhetik a kicsik.
2010. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem érdemes. Meg se tudja fogni, és kapásból a szájába, orrába fogja tömni. Ráadásul a Lego csak 5 éven felülieknek ajánlott, ez van a dobozán. (Épp most vettünk egy csomót a 4 hónapos fiunknak... :-) innen tudom. 5 éves kora előtt nem fogja megkapni, talán még akkor is kicsi lesz hozzá.)


Maradj a Duplonál.

2010. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elképesztő mi minden befér egy 2 éves orrába vagy mit le nem nyel, de a duplo az direkt bababiztos. A legokra tényleg nem véletlen írnak kort, hogy mikortól ajánlott. Főleg kicsi korban számít, pl egy 13 évesnek már vehetsz simán 16 éveseknek valo lego technic-et, max elmolyol vele, de olyan picúrnak ne vegyél rendes legot, nem nagyon tud még mit kezdeni vele.
2010. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő. Az én lányom kétévesen simán épített lego-ból és sosem tette a szájába, orrába sehová. Jobban szerette mint a nagyobb építőket. A kisebbik lányom simán megenné, már most látszik, mert ő mindent megkóstol.
2010. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon NEM!


Lenyeléstől független:

A legonál ha apróbb olyan mozgáskoordinációs készségre van szükség amivel fizikailag nem rendelkezhet egy ilyen kicsi gyermek.


Van 2 éveseknek való legó, vedd azt.

2010. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja igen és ha nem a korának megfelelőt veszed és nem tud vele játszani, jobb esetben ott hagyja, de rossz esetben frusztrálja és kapsz egy hisztis gerköcöt. :)
2010. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idősen a duplo a legjobb választás. Ráadásul nagyon sokféle van már abból is (farm, vonatpálya, autók, dínók stb.) Én a lányomnak a 4. szülinapjára vettem csak sima legót, akkor már tudott vele játszani és azóta is nagyon szereti.

Egy 2 évesnek még a kézügyessége sem olyan fejlett és hamar elmehet a kedve tőle.

2010. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobbnak van legoja,a kicsi 2 évesen már játszott vele amikor a nagyobb elővette.Nagyon szerette,az egyetlen játék volt ami lekötötte,kézügyessége is volt hozzá,csak igen,egy párszor az orrába tömte.:))
2010. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A férjem régi legóját elővettük, 4 évesnek való és azóta le sem teszi!Mással nem is játszik.Elkinlódik vele.Valamelyik megy valamelyik nem.Nem veszi a szájába.

Nem tudom még mindig gondolkodom.

2010. júl. 16. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!