Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 2. Gyerekkel voltatok...

Ha 2. Gyerekkel voltatok varandósak, ezt hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Ha előtt az a hét a vizsgálatoknál, hogy ctgre kellett menni, terhesgondozóba, úgyszintén, ha már a szülő szobára. Magatokkal vittétek a kicsit? Szerintem nem mindig tudnám itthon hagyni, mert hétköznap dolgozik mindenki.
2019. nov. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Asszem sikerült megérteni. Nem vittem magammal, az apja vagy a nagyanyja vigyázott rá addig. Nyilván ha nem tudod megoldani, akkor vinned kell.
2019. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vittem magammal, apja vagy anyukám vigyázott rá - ha kellett szabadság árán
2019. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vittem, nagymamát nálunk meg lehetett kérni, de ha nagyon nincs más, apa is kivesz szabit. De legtöbbször oviban volt.

Nem vinném be, sokat kell várni, mindenkit zavarna, én ugye meg nem tudnék rá vigyázni, amíg vizsgálnak, másnak nem feladata, és ahogy ismerem, simán futkározna vagy fellökne valami műszert és a mobiltelefon is pont abban az 5-10 percben nem kötné le, mikor sorra kerülök. Szülő szobával meg tuti nem ijesztgetném, a nővérkék is a hátuk közepére kívánnák, na meg fertőzésveszély miatt nem szokták beengedni a 12 éven aluliakat látogatóba se.

Ha nincs más, fogadj fel egy bébiszittert vagy kérd meg a szomszéd nénit, barátnődet, gyerek barátjának anyukáját.

2019. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám vagy a húgom vigyáz a nagyokra, mi a férjemmel megyünk vizsgálatra/szülni.
2019. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyósom váltott műszakban dolgozott. Ha ő nem tudott jönni (az időpontokat előre lehetett tudni), akkor bébiszittert kértünk meg.

A szülés természetesen más, arra a család fel volt készülve mert az nem 1-2 óra és az utána való 3 nap kórház alatt apa vett ki szabadságot és még utáni hétre is.

Kórházba nem vinném a nagyot,mert bármi betegséget elkaphat akár a főbejáraton is főleg ebben az időszakban.

2019. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!