Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért olyan mintha nem érezné...

Miért olyan mintha nem érezné jól magát a 2 éves lányom mikor sokan vannak körülötte?

Figyelt kérdés

Olyankor nem nevet, nem játszik csak rajtam lóg 1 percre nem tehetem le mert ordít. Miért csinálja?

Mikor ketten vagyunk a párommal normálisan viselkedik elvan egyedül is


2019. dec. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem érzi jól magát, ha sokan vannak körülötte. Felnőttek között is van ilyen. Én sem érzem úgy jól magam. Talán ő sem egy teljesen extrovertált személyiség.
2019. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így oviban mi lesz vele?
2019. dec. 16. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érzi jól magát.

Egyrészt az oviig még van egy éve, addig még sokminden változhat.

Másrészt lehet az oviban sem fogja jól érezni magát.

2019. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem túl kegyetlen az óvónő, hagyja majd,leül a sarokba, a kuckóba vagy a mászóka tornyába, és játszik a játékaival. meg néha, ha kedve tartja és megszokja őket, a többiekkel is.

én is így csináltam, aztán mégis rendes felnőtt lett belőlem, bár tény, hogy nem szeretem, ha sokan vannak körülöttem. kibírom, de ha nem muszáj, kihagyom

2019. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A fiam is hasonló volt 2 évesen. Aggódtam, hogy mi lesz. Ha csak ránézett egy másik gyerek a játszón már elszaladt. Mindenhol cipeltette magát. Most fél évvel később hiányolja a gyerekeket a játszótérről és büszkén meséli, hogy együtt hintázott egy kislánnyal :D
2019. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!