Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tiszta takony lett a kislányom...

Tiszta takony lett a kislányom éjszaka. Alig aludtunk. Más baját egyelőre nem mondja nekem. Elvinnétek orvoshoz? 2 és fél éves. Itthon tudom őt kezelni valamivel?

Figyelt kérdés

Máskor ha taknyos volt, szívni kellett az orrát sűrűn, majd orcseppet kapott, infralámpáztunk. Ezeket meg tudom tenni. De nem tudom gyógyszert adjak-e neki valamit. Éjjel cseppentettem az orrába és máris jobban aludt. :)

A férjem mindig azt mondja, hogy minden kis szarral elviszem a dokihoz.

Vinnétek?


2010. júl. 27. 07:17
 1/3 kelemenkelo ***** válasza:
én nem vinném csak akkor ha netán belázasodik vagy kőhőg.otthon helyesen kezeled.ugyan ezt mondaná a doki is...jobbulást
2010. júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima náthával nem kell orvoshoz vinni,csak ha komolyabb lesz. Jól csinálod,mindent megtettél.Gyógyszer meg nem kell,ha nem lázas és nem fáj semmije.
2010. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem kell orvos.ha esetleg láz,vagy más kijön még rajta akkor....
2010. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!