Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy gyermeknek azt mondani,...

Egy gyermeknek azt mondani, hogy a gólya hozza a kisbabát, mennyire előnyös illetve hátrányos?

Figyelt kérdés
Ti mit mondtok a gyerekeiteknek, esetleg ha van itt óvodapedagógus, mit mondtok a gyerekeknek ebben a témában az óvodában?

2020. jún. 14. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%

Korfüggö szerintem

Kicsikent elég a golya hozza duma

Aztan amikor nagyobb màr golya hozza anya pocakjaba

Azutan meg akkor kerül csak anya pocakjaba ha apa is van

Aztan egy ffi nö megismeri egymast baratok lesznek es gyerekük lesz

Azutan nö es ffi közti különbsegek csak a nö hasaban lesz baba

Aztan majd a nemi élet biologia taglalàsa

Tehat ahogy nö a gyermek befogado kepessége/értelme, aszerint sorjaban bövithetö a paletta

2020. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%

Szoval amig kicsi szerintem hozhatja a golya de pl egy 5 eves mar megérti a magzatfejlödesröl meg sejtekröl a csodaszép videokat is.

Aztàn a szülést

Aztàn a nemi életet szerveket mint biologia


A kor szerint mindig elég annyit mondani amennyit megert az egeszböl

2020. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ezt mondanám a gyerekemnek csak ezzel butitanám ha majd rájön hogy hogyan jün a gyerek akkor meg hülyének nézne meg egy világ omlanna össze benne
2020. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!