Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon szoktatok enni?...

Strandon szoktatok enni? Adtok enni ott a gyereketeknek? Félpanziós ellátással leszünk a balatonon. Mi a férjemmel kibírjuk, hogy nem eszünk. De a gyerekek?

Figyelt kérdés
Többször voltunk már egy egy napot a balcsin. Olyankor sokszor hallotuk, hogy "nem enni jöttünk" nem lehet a strandon enni. Ezeket mondták páran a gyereküknek.
2020. júl. 31. 09:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a 2500ft /melegszendvics a probléma, nem az, hogy a strandon kell enni. Ha mászkáltok, úsztok egész nap, lehet nekik simán adni szendvicset, azzal miért lenne baj?
2020. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a gyereknek igazi élmény ha a strandon ehet egy lángost vagy egy fagyit...úgy az igazi. Sajnos a mai árak mellett kész vagyont lehetne ott hagyni ha mindenki eszik, de a gyerkőctől nem hiszem, hogy megvonnám.
2020. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom.. ha egy gyerek éhes, akkor enni kell adni neki. Ti kibírjátok.. A gyerekek nem fogják, úgyis látják, hogy mindenki eszik valamit, lángos, főttkukorica, pizza akármi..Az, hogy más mit mond.. nem tudom, engem sosem foglalkoztat..
2020. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem éltünk jól, amikor gyerekek voltunk, de amikor strandra mentünk, mindig kaptunk sültkrumplit, meg gofrit. Persze akkor nem tudtuk, hogy mennyit ér a pénz, de szerintem ezt a gyerekemtől sem fogom megvonni...
2020. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Ez annyira tipikus, hogy szavak sincsenek rá.


Menjünk nyaralni, de főzőcskézünk otthon meg visszük a babkonzervet... van ismerős, aki Tenerifére indult így el. Ne már. Ha nyaralunk, egy mocskos lángos vagy legalább egy lokál középkategóriás kifőzde menüje férjen már bele.

2020. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Felnőttként is hozzátartozik a strandhoz egy elfelezett lángos vagy 1-2 palacsinta vagy 1-2 gombóc fagylalt. Innivalót viszont sosem veszünk, azt mindig viszünk magunkkal. Ételt nem szoktunk vinni (mondjuk nem is maradunk egész nap, csak pár órát).
2020. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Nyaralónk van Balatonon, szoktam főzni, néha csomagolok valamit a strandra, de általában szoktak kapni lángoat, sültkrumplit, hamburgert, fagyit. Nem egy nagy összeg, 2 gyerek nem tud annyit enni. Volt, hogy lent ebédeltünk, nem volt sokkal drágább, mintha én főztem volna, jó, nemb5 fogásos ebéd volt.
2020. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Mi mindig eszünk a strandon legalább egy hamburgert, palacsintát, fagyit, lángost. Innivalót nem veszünk (környezetvédelmi okokból). Persze, hogy adunk enni a gyerekeknek. A gyerekek biztosan nem bírnák ki, hogy ne egyenek egyáltalán, kivéve ha kerestek valahol a strand területén kívül éttermet, de az meg hülyeség, mert a legtöbb strandon van étterem is, nem csak büfé. Azért mondják sokan, hogy "nem enni jöttünk", mert drágának gondolják az árakat és nem akarnak annyit kifizetni.
2020. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Azért akarod éheztetni a gyerekeidet, mert azt hallottad, hogy valakik ezt mondják a strandon? XD Úgy csináld, ahogy nektek jó.

Mi szoktunk enni, viszek is ennivalót, és veszek is, ha úgy alakul.

2020. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Idáig mindig vittünk gyümölcsöt, péksütit esetleg sós rágcsát. Maximum fagyit, jégkrémet, jégkását vettünk.

Azért esett rosszul, hogy nem egy családnál hallottam ezt, hogy ott nem lehet enni. Ők nem esznek de pl a gyerekeim meg igen.

De ezek után, nem gond ha enni kérnek kapnak majd.

2020. júl. 31. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!