Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányom elutasítja...

Két éves kislányom elutasítja az apját? Kinél volt/ van hasonló?

Figyelt kérdés

A férjem mindene a kislányunk. Imádja. De ma valamiért teljesen elutasító volt vele. Sosem fordult még elő ilyen eddig. Nem hajlandó vele játszani, mindenre, amit próbál azt mondogatja, hogy 'nem Apa'; az is elhangzott tőle ma, hogy 'Apa rossz'... Nem tudjuk ezt hova tenni, nem tudjuk, hogy miért viselkedik hirtelen így. A férjem teljesen maga alatt van emiatt. Még sírt is (persze nem a kislányunk előtt)... és nekem is nagyon fáj ezt látni, hallani. A férjem a tenyerén hordozza a kislányunkat, viszont keveset van velünk, mert sokat dolgozik.

Van valami ötletetek, hogy hogyan kezeljük ezt a helyzetet?

Akinél volt ilyen; meddig tartott ez az időszak?


2020. aug. 13. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ram mondta 2 evesen hogy csunya anya,csuna anya. Tisztara ki voltam borulva. Honapok utan jottunk ra miert. Csunyan nezek=osszerancolt szemoldok. Sajna fenyerzekeny a szemem,hunyorgok es ezert a ket szemoldok kozott mar a ranc mindig ott van,mintha merges lennek :( en is sirtam,de csak arra gondolt,hogy anya csunyan nez.
2020. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma cseréltünk a férjemmel, és én mentem dolgozni a vállalkozásunkba így egész délelőtt együtt voltak. A napközbeni elalváshoz én kellek, így addig voltak kettesben, de már ez is nagyon jót tett. Semmi konfliktus, vagy elutasítás nem volt. Úgy látszik, ezt be kell vezetnünk. Eddig semmi jele nem volt, hogy rosszul érintené a kislányunkat, hogy a férjem dolgozik, neki ez a szerepe a családban; én meg most itthon vagyok Vele. Eddig úgy nézett ki, hogy elfogadta ezt, hiszen mindigis így volt...

2020. aug. 14. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!