Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 és fél éves kisfiam előszere...

8 és fél éves kisfiam előszeretettel pusziszkodik fiú osztálytársaival. Normális ez? Szerintem ennyi idősen biztosan csak viccből csinálja, de a tanárnője szerint a társai már kinevetik emiatt bár ő maga (a fiam) nem foglalkozik ezzel.

Figyelt kérdés

Nem szeretném,ha emiatt kiközösítenék vagy bántanák szegényt!!!:(

Mit tegyek szerintetek???


2008. nov. 29. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem annyira súlyos a helyzet hogy valami próblémára kell gondolni elöszőr. Mindenképp próbálj meg beszélgetni vele és elmondani neki hogy ez nem normális dolog és abba kéne hagynia. Kérdezd ki hogy mi az oka hogy ezt csinálja.
2008. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha szóba hozom a dolgot,csak nevetgél.

Amúgy eléggé csendes fiú,de gyanítom,tetszik neki,hogy olyankor a középpontba kerül.Rengeteget olvastam már erről,tudom,a kisgyerekek gyakran csinálnak ilyeneket,hogy figyelmet kapjanak,mégha tudják is,hogy helytelen,amit tesznek,de konkrétan ilyen esetről,mint amilyenben most ő van még nem hallottam.

2008. nov. 30. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha megnyilna elötted és elmondaná mire is gondol mikor ez teszi, még mielött elveszti a barátait.

Ha van testvére lehet hogy az is közre játszik hogy kevesebb időjut rá otthon. Csináljatok közös programot hátha akkor beszél, vagy lehet hogy az apjának könnyebben elmondaná miért csinálja ezt.

2008. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. dec. 1. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az amire gondolsz...Csak viccből csinálja!
2009. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Bebuzult XD
2010. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ne magadból indulj ki,köcsögfej!

2010. márc. 9. 10:40
 8/8 anonim válasza:

Én 18 éves F. vagyok, és is puszizkodtam, én elsőtől másodikig a fiúkkal, a lányokkal nem, és egyszer csak abbahagytam.

Anyuék sem csináltak semmit sem, abbahagytam.

Rájöttem. hogy annak nem úgy kell lennie.


úgyhogy semmi pánmik.

2010. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!