Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha másfél éves...

Mit tegyek, ha másfél éves gyerekem bárhova megyek, meghúzza a többi gyerek haját?

Figyelt kérdés
(Megverni nem szeretném.)
2007. dec. 19. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se bántsd Őt! Próbálj vele beszélni (ha már Ő is beszél), ha még nem beszél, akkor lehet, hogy így próbál kommunikálni a másik babával.

Beszéld meg vele, hogy ne a haját húzza, hanem simogassa meg a másikat. Ha így tesz akkor mosolyogni fognak rá, szeretni foglya a másik gyerek és nem fog sírva anyához szaladni.


Remélem nem írtam túl nagy butaságot....

Kellemes ünnepeket kívánok!

2007. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon egyszerűen kezelném, mégpedig oly módon hogy amikor a kicsi meghúzza mások haját, azon nyomban én is határozottan meghúznám az övét.( majd jól meglepődik ) Azután el tudod neki mondani és ő is megérzi hogy milyen az amit ő másoknak csinál. Határozottan kell a tudtára adni hogy ezzel másoknak fájdalmat okoz.

Üdv: egy négy és fél éves kisfiú anyukája

2007. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Én egy elektromos sokkolóval jelezném, hogy helytelen a viselkedése.
2009. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!