Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnál/adtál 2,5 éves gyereknek...

Adnál/adtál 2,5 éves gyereknek gumivitamint?

Figyelt kérdés
Sajnos a szirupot nem fogadja el. A gumivitamint valószínűleg elfogadná, de attól meg én félek, hogy félrenyeli.
2021. febr. 9. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Másfél éves koruktól eszik, soha nem nyelték félre. 😄
2021. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem adtam neki
2021. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekorvosunk még nem ajánlotta ilyen idős korban.
2021. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Enyémnek nem


De mert a gumicukrot is kiköpi..


Amúgy simán

2021. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nem eszi meg a 3 éves lányom.Kiköpi, meg mondjuk kifejezetten kemény volt amit vettünk(actival kid), nekem is rágni kellett rendesen(kipróbáltam:D) úgyhogy én 2.5 évesnek nem adnám.Hozzáteszem, ha jól emlékszem 3 év alatt ezeket a gumivitaminokat nem is ajánlják.
2021. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Xarrá pontoztatok..bár nem tom mi a baj a válaszommal.Azt kérdezte a kérdező, hogy adtam/adnék e gumivitamint 2.5 éves gyereknek.Mi a haszontalan a válaszomba? Az, hogy a patikus szerint ez min.3 évtől ajánlott(amit mi vettünk mindenképp), vagy az hogy mivel nem bírja szétrágni mert atomkemény ezért két részbe nyelte le épp csak rágva ezért én azt gondolom nem biztonságos? Ha valakinek más a tapasztalata le se merje írni, mert a szubjektív tapasztalata más mint a tiétek, mert pontoztok agy nélkül?:D

Vicc ez az oldal..

2021. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!