Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves kisfiamnak...

2 és fél éves kisfiamnak nagyon enyhe köldöksérve van. Elmúlik, vagy mindenképpen megműtik 2 és 1/2 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kisfiamnak nagyon enyhe köldöksérve van háziorvosunk szerint nem túl nagy gond, de ha nem múlik el neki, akkor sajnos elkerülhetetlen az altatásos műtét. Mit gondoltok, kár aggódnom, mert kinövi ha még jobban erősödik a hasfala, vagy adjam fel a reménykedést, mert így is- úgy is megműtik majd őt?
2007. dec. 20. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Először is, ne haragudj, hogy ezzel példával jövök, de a "működési elv" ugyan az.

Nálunk a kutyámnak volt köldöksérve, az orvos azt mondta, hogy kinőhet, folyamatosan nyomtuk vissza neki, amikor láttuk, hogy kitürenkedik. Arra kell vigyázni, hogy nehogy kizáródjon, mert akkor már sokkal nagyobb műtéttel jár a helyreállítás. Nem tudom mit mondott a doki, meddig várjatok? Mikor alakult ki nála?

Nekünk azt mondták minél kisebb korban műtik annál jobb, de ugye a növekedési tempó nem egyforma a két esetben.


Jobbulást kívánok.

2007. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia Nálunk is ez van a fiammal, mi jövö év elejére tervezzük hogy meg műtetjük neki. Azt mondták hogy ez magától nem fog elmúlni pedig szinte nem is látszik.
2007. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az én kisfiamnak is volt köldöksérve.Születése után derült ki,azt mondták elmúlhat.3évesen megműtötték,én jobban meg voltam ijedve,mint ő.A műtét után másfél órával már vidáman játszott.Úgyhogy ha odakerül a sor ne izguljj,nem lesz baj.
2008. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!