Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom rászokott...

3 éves kislányom rászokott hogy ki szalad, a játszótérről mikor nem figyelek? Nálatok volt ilyen ?

Figyelt kérdés
Van egy kis tesója 1,5 éves totyogó hogy értessem meg vele, hogy nem szabad ,hiába futok utánna ki nevet és mintha fogócskáznánk.Tegnap hirtelen fel pattant a motorjára mikor ki nyílt a kapu és úgy el motorozott mint a szél az volt a szerencsém hogy a tesója a babakocsiba ült .De ma is fogadta magát és kiszaladt a testvérét ott kellet hagynom a játszó míg utánna futottam szörnyű volt. Segítségem az nincs eddig se volt ezután sem lesz.
2021. febr. 24. 17:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
Figyelsz. Az a dolgod. Nem akkor szaladsz, amikor már kint van, hanem amikor indul a kapu felé. Azt pedig csak nagyon halkan mondom, hogy esetleg játszhatsz is vele.
2021. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Halkan mondom van egy tesója 1,5 éves és homokozni szoktunk együtt meg megyek utána a picivel ,de nem tudok kétfelé szakadni érted ! Vagy nem ,mert nem volt két picid mert akkor nem mondanál halkan semmit.
2021. febr. 24. 18:13
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

Közlöd a gyerekkel, hogy még egy ilyen és nem mehet el töled két lépésre, vagy máskor nem mehet veletek.

Tudom, nem egyszerü, de párszor meg kell büntetni - ha nem tartja be, akkor azonnal hazamentek -, mert ebböl igen komoly baj is lehet, de ezt te is tudod.

Nincs esegleg ismerös vagy más anyuka, aki segítene neked adott esetben a picire figyelni, ha kell?

2021. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd a gyerekkel, mielőtt elindultok a játszótérre , hogy nem mehet el. Ha elmegy tőled, akkor azonnal szeded a cuccotokat és indultok haza. Akkor is, ha 3 perce érkeztetek.
2021. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mellesleg olyan anyukák vannak lent a játszó akik 1 gyerekkel sem játszanak mert ülnek a padon telefonoznak vagy beszélgetnek aztán a gyerek azt csinál amit akar le van tojva,de nem ez volt a kérdés de torkig vagyok az ilyen rossz indulatú emberekkel .
2021. febr. 24. 18:20
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyet csinál, akkor indulás azonnal haza a játszótérről. Akkor majd megérti, hogy ez nem vicc. Nekem csak egy gyerekem van, de vigyázok más gyerekekre. Volt, hogy épp kiértünk a játszótérre, egyik nem fogadott szót, irány haza azonnal. Ezt már induláskor elmondom, illetve mikor odaérünk. Ha nem hallgatnak rám, akkor nincs játszótér.
2021. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Az meg, hogy más anya mit csinál, az irreleváns. Az én gyerekem 3 évesen amint kiértünk, elkezdett más gyerekekkel játszani, épp ez volt a lényege a játszótérre járásnak, mert udvar otthon is volt. Tehát ott nem igényelte, hogy játszak vele, Úgyhogy én voltam a másokkal pletyiző anyuka. Soha nem ment volna ki a kapun egyedül. A szemem rajta volt, de soha nem volt vele gond. Ha a te gyereked nem fogad szót, és kiszalad az útra, akkor te nem tehet meg, hogy nem vagy ott mellette.
2021. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell halkan megjegyezni semmit. Annak aki 2 gyerekkel játszik egyszerre főleg nem úgy mintha nem játszanék vele .
2021. febr. 24. 18:30
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Egy nagy maflás,aztán indulás haza. Többet nem szaladna el ne félj,csak töketlenkedsz és szórakozik veled..
2021. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen van azonnal induljatok haza. Otthon szigorú büntetés.
2021. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!