Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek meghatározhatja a...

Szerintetek meghatározhatja a gyermek későbbi pályáját, sikerességét, előmenetelét, hogy milyen meséket olvasnak neki, néz, vagy hallgat?

Figyelt kérdés
Pl ha magyar népmesékből hall többet, akkor lehet hogy szegénylegény lesz, míg ha mondjuk külföldi Grimm meséket hall többet, akkor lehet hogy sikeres vállalkozó.

2021. ápr. 20. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂


Ja, ja, ha meg animét néz, akkor meg ázsiai lesz. 😂

2021. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
NEM, ennek semmi köze sincs a dologhoz! (Remélem, nincs gyereked, ha ennyire buta vagy!)
2021. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a népmesékben csak szegény legények vannak? Vagy a Grimm mesékben csak királyok? Nem igazán értem az összefüggést, szerintem semmi köze hozzá. És mi van akkor, ha mindkét féle mesét olvasnak a gyereknek? Nem ettől függ, hogy vki sikeres lesz-e.
2021. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha dínó vagy állat vagy robot mesét?


Az enyémnek a Kufli az aktuális kedvenc. Bele se merek gondolni mi lesz belőle. 🙈

2021. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#1


Kiskoromban mindig a Narutot néztem. Az óta se lettem ninja. :'(

2021. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már annyi mese van, hogy nem csak ez a két változat lehetséges. Ismer grimm mesét mert klasszikus, népmese még nem kötötte le.


Én néztem olvastam grimmet és népmeset is. Nem lettem se szegény se vezető. Talán ez lehet baj? 🤷

2021. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Sztem a mesének nincs köze hozzá, viszont a rengeteg őrült viselkedésű, verekedős, nyávogós, a durvább jelenetű (akinek a gyerkőc tévedt már ilyen jellegű műsorhoz akár a telefonon tableten az tudja mire gondolok) műsorokat lát a gyerek na az már lehetséges hogy befolyásolja az életét, persze nem a palyajaban hanem inkább a viselkedésében.
2021. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha előtted az egyik osztálytársad megveri a másikat, akkor verekedős leszel?

Ha a híradóban látod, hogy felgyújtottak egy házat, akkor te is felgyújtasz egyet?

Ha azt látod, hogy a szomszéd kínozza a kutyáját, akkor te is elkezded a tiédet?

Na ugye hogy nem...

2021. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam, hanem ha valaki nem lát egyebet, mint verekedést az osztályban, híradót, vagy állatkínzást, akkor nagy eséllyel nem lesz egy sikeres ember
2021. ápr. 20. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Grimmtől max szociopata lesz...
2021. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!