Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koruktól emlékeznek...

Hány éves koruktól emlékeznek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit visszatudnak mesélni!Pl. itt és itt voltunk,ezt láttuk,stb.
2010. aug. 22. 21:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
32%
Kb. 5.
2010. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Viszonylag rossz a memóriám, én úgy 8-9 éves koromtól emlékszem a nagyobb eseményekre, de arra sem napra pontosan...(L/13)
2010. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én monnyuk fiatal vagyok, de 2 éves koromig tudok visszaemlékezni.

Az első év kiesett.

Más lakásban volt.

Beteg voltam.

2010. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Az éntudat kialakulásától, úgy hároméves kortól.
2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%
Én olyan 2-3 éves koromra tudok még visszaemlékezni halványan... Meg arra is, ahogy tolt a babakocsiban az anyukám és mellette ment az apukám :) De ez csak egy felvillanó kép, nem igazi esemény.
2010. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éves koromból van az első összefüggő emlékem. Kórházban voltam, és elég aprólékosan emlékszem mindenre ami ott történt. Megviselt, pedig csak 1 nap volt... Azt leszámítva úgy 2-3 éves koromból vannak már kevésbé meghatározó emlékeim is :)
2010. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Én 2-3 éves korig vissza tudok emlékezni. Nem nagy eseményekre, inkább pillanatképekre pl. Nagymama kezét fogom, sétál velem, én totyogok. 3 éves korom körül kimentem a nappaliba, a nagynéném csókolózott a barátnőjével, nem tudtam, mit csinálnak.
2010. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*barátjával, bocsi, fáradt vagyok:)
2010. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én olyan 9 éves koromtól vagyok képben,de igy is kiesik ez meg az,néha azt nem tudom,a múlt héten mit csinaltam.
2010. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Öt? Nekem kétéves koromból már bőven vannak emlékeim, nem képzelődés, nem utólagos visszavetítés, mert olyan helyekre emlékszem, ahol nem jártam azóta sem, és nem készültek az eseményekről fényképek. A legkorábbinak azonosított emlékem másfél és kétéves korom közöttről való, egyértelműen valós, de ez csak néhány mondat és "képkocka" a fejemben egy bizonyos helyről, egy kutyáról, és egy rokonról, aki nem sokkal később meghalt, róla sem láttam soha fotót, csak ez a rövid "mentális videóm" van róla.
2010. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!