Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Észrevettem, hogy az óvodás...

Észrevettem, hogy az óvodás gyermekem magához nyúl, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy! Magyarázd el neki, hogy ez egy természetes dolog, de akkor illik csinálni, ha egyedül van.
2021. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút 1.!
2021. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Teljesen normális, hozzátartozik a nemi éréshez. Most fedezi fel a testét. Maximum annyit tehetsz, hogy finoman megkéred, ezt akkor csinálja, ha egyedül van. Nem szabad tiltani, leszidni vagy megszégyeníteni, mert ez a későbbi szexualítására is kihatással lehet. A témában rengeteg cikk született, tájékozódj!
2021. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a leszoktatás hogy merül fel? Én 40 éves vagyok és én is csináltam, tehát már 37 éve is tudták, hogy nem kell leszoktatni. Lányom is csinálja, nem zavar, majd később mondom neki, hogy egyedül, a szobájában kellene.
2021. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Verj a kezére meg nemi szervére...


De most komolyan, hogy gondoltad? Hadd csinálja, te sosem maszturbáltál még?

2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
A pelenkás lányom is nyúlkál a nunijához, igaz még nem azért mert jó lenne, csak nyúlkál össze-vissza, hisz csak 9 hós. De már most azt mondom neki, hogy akkor nunizzon, ha egyedül van, nem még majd később tiltani, hogy majd miattam legyenek szexuálpszichológiai gondjai. Eszem megáll, gyereket tényleg tud mindenki csinálni, de normálisan nevelni már nem... 😔
2021. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne leszoktatni? Annyit mondtam az 5 évesemnek, hogy társaságban nem illik ezt csinálni, és kész.
2021. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"Eszem megáll, gyereket tényleg tud mindenki csinálni, de normálisan nevelni már nem... 😔"

Azért mert valaki bizonytalan egy témában még nem kell így lehurrogni. Szerintem mindenki teljesen normálisan leírta, hogy hogyan kellene kezelni ezt a helyzetet, nyilván a kérdező is tanul belőle és majd legjobb belátása szerint dönt.

Te is biztos mindent tudsz, és semminek sem kell utána olvasnod és kérdezned.

2021. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem tudok mindent, én is szoktam kérdezni.

Ha a kérdező azt kérdezi, hogy ez baj e, vagy, hogy szoktassa e le, az bizonytalanságot mutatna. De! A kérdező azt írta: "hogyan szoktassa le". Nekem ez nem bizonytalanságra utal. Az más kérdés, hogy ha a válaszok alapján rájön, hogy nem jó a gondolata... bár az is tény, hogy akarva akaratlanul is biztosra veszem, hogy ahogy olvasgatja a netet az ember, ez a téma is előjött már neki is. Mindegy. Ez az én véleményem, mégha nektek nem is tetszik. 🤷‍♀️

2021. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Lehet koszos neki csip viszket.

Plane a pelenkasnak.

2021. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!