Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utaztatok már 2 kisgyermekkel...

Utaztatok már 2 kisgyermekkel távolsági buszon? 1000km. Kell ülés nekik?

Figyelt kérdés

Félek elindulni.A lányom 2,5 éves,a kisfiam 5 hónapos.Sajnos késik a nyaralásunk,a férjemet 2 héttel késöbb engedik el a munkahelyröl.Mondja,hogy menjünk repülövel vagy busszal elöre a szüleimhez.Majd jön utánnunk autóval.Repülövel félek neki indulni.Már votunk a lányommal 2en.De 3 an???2 kicsivel a csomagokra várni,na meg a repülöre......Egyáltalán engednek 2 kicsit 1 felnöttel???

Kicsit kusza kérdés,ha valaki tud segítsen.


2010. aug. 24. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majdnem egy idősek a gyerekeink. Én nem vinném így őket, az biztos. Bár bizonyára gyerekfüggő, de ilyen hosszú utat nyugottan nem bírnának. Még egy felnőttnek is sok. 1000 km busszal? (Tudom ez főleg anyagi kérdés, de a szüleid közül valamelyik nem tud ideutazni és segíteni nektek az utazásban?)
2010. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem....Mindkettö beteg.Sajnos anyukám rákos kemot kap...Apu szívbeteg....Nem merek én sem elindulni velük....Az ok,hogy a fe´rjem el vinne minket,Bpesten meg va´rnának minket,de az út,meg a várakozás??félek töle.Nem merek útra indulni velük.
2010. aug. 24. 07:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog hogy busszal mennék!!Nincs az a pénz.2 év feletti gyerek már külön ülést kap a repülőn,a kicsi meg az öledben lenne.Repülővel ott vagytok pár óra alatt,becsekkolássqal,mindennel együtt.Busszal kinszenvedés lesz az az út.Vagy várd meg a férjedet.
2010. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Én sem mennék kettő kisivel busszal, a repülő még hagyján. DE miért nem mentek ti kosival, a férjed meg utánatok meg busszal, vonattal amivel tud. Én tuti így mennék! Gyerekek szépen elvannak a kocsiban, ha gáz van megállsz, tudnak aludni stb.

2010. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az sem jó amit az utolsó irt,ha az egyedül ugy hogy én vezetek sem mennék két kicsivel,sőt még eggyel sem,ha az autópálya küzepén szinkronban elkezdenek orditani mit csinálsz?Többet állnátok mint mennétek,mert mindenért megkéne állni a te vezetsz.Én a repülőt látom megoldásnak,vagy azt ha valaki megy veletek kocsival.
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mi sokat megyünk így kocsival. Nálunk a trükk, hogy tele benzinnel kell elindulni, alvásidő előtt kb egy órával. Aztán amíg megy a kocsi úgyis alszanak, ha meg felkelnek, akkor megállunk enni. Ennyi. Bár kérdés kinek a gyereke, hogy bírja az autózást. Nekem max 1 órával hosszabb így az út, mintha a férjem is jönne. s mi is megyünk több mint ezer km-t.

2010. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.Hát igen,sok mulik a gyereken is,esetleg a este indultok,és átalusszák az utat tudom elképzelni.
2010. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már vezettem 1x egyedül az utat,de anyósom is jött.A lányom nem egy alvós tipus.max 2órát alszik az autóban.A fiammal nem is lenne baj.....Èjjel pedig nem indulnék neki egyedül,mert hulla fáradt vagyok az éjszakázásoktól.Àllt éjjel megyünk,de akkor a párommal együtt.Az autó pedig kell a férjemnek,mert azzal jár dolgozni.......Kilöve.
2010. aug. 24. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmikép sem mennék busszal. Egy felnőttnek is sok, a gyereknek meg egyenesen kínzás szerintem.
2010. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menjetek vonattal! Az állomásra ki tud menni biztos a férjetek is elétek.
2010. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!