Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok ezekről, melyike...

Mit gondoltok ezekről, melyiket választanátok a kettő közül másféléves kislánynak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. aug. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az ugráló várat. A triciklit nem tudja tekerni még,és ha jól láttam,mind a kettőnek az első kerekén van a pedál,tehát nehéz is tekernie később is.
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik a csúszdája miatt. Nekünk van tricikli, 1 évesen kapta. Amíg nem volt olyan aktív a mozgásban, elüldögélt benne, míg toltuk. Most (2 éves elmúlt), nem sok hasznát vesszük, mert tekerni nem tudja (szerintem nem is lehet az ilyet normálisan, mert a súlypontja hátul van, a pedál meg elől. Nagyon nagy erő kell hozzá.)
2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs rosszul fogalmaztam ugrálóvárból és a tricikliből melyiket. tőlem kapja a várat,apjától pedig a biciklit.
2010. aug. 24. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, de szerintem a várat még nem nagyon tudja használni. VAgy legalábbis nekem a 26 hós lányom még fél benne, nem mer ugrálni..

A tricikli viszont sláger 10 hós kora óta...

2010. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az ugrálóvárból a csúszdásat venném (enyém 18 hós és mer ugrálni benne, szval ez is gyerekfüggő)


A tricikli: csak a kutyást venném, mert az irányítható. A másik csak tolható!!!!! Amíg nem tud pedálozni - a csak tolhatónál - mindig arra fogtok menni amerre a kormányt fordítja. Belezizzensz egy idő után. A kutyás legalább ellenkormányozható. Strapabíróbb is mint a másik. Ismerem mindkét változatot.

2010. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a csuzdas varat! es sok labdat hozza!

az en lanyom imadna, de nalunk nincs annyi hely sajna.

2010. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csúszdás vár és a rózsaszín tricikli. a kutyás szerintem rémesen néz ki, a csúszda meg elég jó játék, nálunk nagy sláger már 1,5 éve.
2010. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!