Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mentek kisgyerekkel...

Hogy mentek kisgyerekkel családi ebédre, amikor az alvásidőben van?

Figyelt kérdés

Hívtak minket hétvégén családi ebédre, hogy menjünk 1 órára, de egyszerűen nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani egy 21 hónapossal. Ő d12-fél 1 körül eszik, legkésőbb 1-kor lefekszik és alszik kb 2 órát.

Tehát pont az alvásidőre esik a meghívás. Ami azt jelenti, hogy reggel fél 7 óta ébren van a gyerek, és ebéd utánra már használhatatlan annyira fáradt. Idegen helyen viszont nem alszik el, meg ahova mennénk, pici lakás, kb nincs egy félreeső hely sem, ahol nyugiban le tudnám tenni aludni. Sokan leszünk ráadásul, folyamatos nyüzsgés lesz. Ilyenkor meg csak jön a hiszti, túlpörgés stb.

Ti az ilyet hogy oldanátok meg?


2021. jún. 11. 07:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Ne menjetek el. Vagy keressetek bébiszittert
2021. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%

Ugy, hogy direkt az ilyenek miatt nincs óramű pontos napirendünk az elejétől kezdve.


Fiammal simán el tudunk menni bárhova, bármikor.24hós. Ha álmos akkor elalszik odafele a kocsiba, vagy hazafele. Ha élvezi a helyet, felpörög annyira, nem akar aludni. Ha pedig nagyon álmos lenne hozzám bujik, és képes ott is elaludni.

2021. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is ekkora a lányom, néha belefér.


Mivel ismeretlen helyzet, pörögni fog...


Max alszik később a kocsiban, vagy este.

2021. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%

3assal értek egyet. Néha belefér, a gyerek is kibírja.


Én a vendéglátót nem értem meg..

Miért 1re hív benneteket?? Menjetek 11re,ebédeljen a gyerek és meg kell próbálni letenni aludni.

Ha nem alszik, akkor is volt egy órás csendes pihenője.


Gondolom, egy órát nélkülözni tudnak téged.


Mi minden rokonnál így szoktuk. Soha nem volt belőle gond.


Ha vendégül lát titeket, a gyereket is vendégül látja. Márpedig egy gyereknek vannak extra igényei. Figyelmen kívül hagyni szerintem bunkóság.


Ne haragudj meg, ez csak az rmén véleményem.

2021. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
*én
2021. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

2es vagyok, hozzáteszem a fiam is alszik nappal 1x1 órat.

Honap esküvőre vagyunk hivatalosak, ráadásul ferjem lesz a sofőr/tanu.

10kor kezdődik, aztán fotózás, kaja, buli hajnalig. Nem tervezek hazajönni vele, majd csak este ha nagyon fáradt lesz.

Tegnap pl anyáéknál voltunk egész nap, nem is aludt nappal egyáltalán. Este 9kor értünk haza.

2021. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Nincs pontos napirendünk, soha nem is volt. Ilyen esetben nem alszik, idegen környezetben nem szokott ebből gond lenni mert minden nagyon érdekes. A kocsiban szokott beájulni utána.
2021. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Mi ilyenkor mindig előbb mentünk. Megebédelt, és mire jött a többi vendég, elaludt. Nyilván hamarabb ébredt, mint odahaza, de használható volt a délután további részében.

Másik lehetőség még, ha messze mentek, hogy alszik előtte a kocsiban, de feltételezem, itt nem ez a helyzet, mert akkor nem lennél kétségbeesve. :)

2021. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és tök jó annak, akinek a nem alvó gyereke felpörög, az enyémek alvás nélkül használhatatlanul nyűgösek, hisztisek, sírósak lettek, az egész család programját tönkretették, szóval jobb a békesség alapon én bizony megoldottam, hogy aludjanak.
2021. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Én megmondom nekik, hogy a lányom 11-11:30 között szokott ebédelni, utána alszik. Vagy 11kor ebédelünk, és le tudom rakni valahova aludni, vagy majd csak az alvása után megyünk. Eddig mindenki megértette, sose volt belōle probléma. Mivel alapból antiszoc vagyok, nyilván fontosabb nekem, hogy a lányom kipihenje magát,mint hogy bájologjak 1 órakor a síró, hulla fáradt gyerekkel az oldalamon...
2021. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!